🚀💳 Trustee Plus - більше ніж криптогаманець з європейською платіжною карткою. Спробуй 👉
Вікторія ГорбікСтартап
8 вересня 2023, 15:00
2023-09-08
Nividia інвестувала в ШІ-стартап Imbue, який став «єдинорогом»
Дослідницька лабораторія штучного інтелекту Imbue залучила $200 млн інвестицій у межах раунду фінансування серії B та перевищила оцінку у $1 млрд. Серед інвесторів значиться Nvidia Corp, повідомляє Bloomberg.
Дослідницька лабораторія штучного інтелекту Imbue залучила $200 млн інвестицій у межах раунду фінансування серії B та перевищила оцінку у $1 млрд. Серед інвесторів значиться Nvidia Corp, повідомляє Bloomberg.
Раунд фінансування очолила некомерційна організація Astera Institute, яку заснував криптовалютний мільярдер Джед Маккелеб. Також серед інвесторів, крім інших осіб, були присутні Кайл Фогт, головний виконавчий директор безпілотного підрозділу General Motors Co. Cruise. Залучена сума в 10 разів перевищує суму, яку стартап уже зібрав.
Раніше Imbue залучав фінансування від інших відомих імен у сфері технологій, зокрема від генерального директора Dropbox Дрю Х’юстона.
«Готівку отримати набагато легше, ніж обчислити», — сказав співзасновник і генеральний директор Imbue Канджун Цю.
Стартап Imbue, раніше відомий як Generally Intelligent, створює «розумних» агентів ШІ, які в майбутньому стануть доступні кожному. Щоб досягти цього, Imbue зазначив у своєму блозі, що будує масивні моделі штучного інтелекту з «внутрішніми тестами міркування» та внутрішніми прототипними агентами. Однак поки що компанія в основному працює над агентами штучного інтелекту, які можуть кодувати, що є популярним варіантом використання інших інструментів штучного інтелекту.
До речі, нещодавно співзасновник відділу ШІ Google прогнозував, що в найближчі пʼять років кожен буде мати персонального AI-помічника.
Донавчання GPT-асистентів за допомогою OpenAI: найдетальніша інструкція від досвідченого Solution Architect, що спеціалізується на трансформаційному потенціалі моделей AI
Вас також кусають комарі? Розповідаємо про пристрій від українських стартаперів, який може цьому зарадити
Як зауважив нещодавно один військовий, якой побажав залишитись невідомим, орки, може, й не поцілять, а комарі точно зʼїдять. І від них потерпають зараз багато українців.
Позбавитись від комарів назавжди ефективно й екологічно допоможе гаджет Mosqitter. Цей стартап заснували дві українки — Анастасія Романова та Ольга Дьячук.
Ми вирішили нагадати, що може Mosqitter, про принципи його роботи та особливості, на злобу дня.
(текст від 21 жовтня 2021 року)
Кнопка здоров'я. Українці розробили систему, яка рятує пацієнтів стаціонару від смерті. Вони - переможці IT Arena Lviv 2022
Медичний психолог, який переїхав в Україну з Москви в 2014 році, Іван Осадчий, придумав систему, яка допомагає медсестрі і пацієнтові не втратити один одного в стаціонарі. Його стартап knopka вже працює в декількох лікарнях понад три роки не лише в Україні, а й у Польщі.
Повторюємо історію стартапу-переможця IT Arena Lviv 2022. Текст від 28 вересня 2022 року.