💳 Trustee Plus — твоя персональна картка європейського банку: 3 хвилини і 10 євро 👉
Олександр КузьменкоСтартап
23 вересня 2024, 16:18
2024-09-23
Заснований українцями fintech стартап IN1 залучив $6 млн фінансування в seed-раунді
Глобальний fintech стартап IN1, який створює продукт для управління фінансами, оголосив про успішне закриття раунду Seed фінансування, залучивши $6 млн від приватних інвесторів. IN1 заснували українці, які займають більшість посад в керівництві стартапу.
IN1 створює «революційну платформу», яка інтегрується з різними провайдерами фінансових послуг, дозволяючи користувачам керувати всіма своїми картками та рахунками в одному мобільному додатку, йдеться в пресрелізі. Платформа також надає рахунки для різних фіатних (традиційних) валют, криптогаманець та, як стверджується, першу у світі картку для платежів як у фіатних, так і в криптовалютах, що дозволяє швидко перемикатися між ними.
IN1 також пропонує свою комплексну платформу іншим фінтех компаніям та традиційним банкам по всьому світу, щоб допомогти їм забезпечити безшовну інтеграцію фіатних та криптовалют.
«Ідея стартапу народилася в Україні, натхненна викликами, з якими стикаються українці в управлінні фінансами, особливо під час війни. Продукт був спеціально розроблений з урахуванням цих потреб і спрямований на полегшення управління фінансів для українців які знаходяться в Україні та за її межами», — зазначається в пресрелізі IN1.
В ньому вказано, що компанія вже отримала ліцензію VASP на торгівлю криптоактивами та їх зберігання, відповідаючи регуляторним вимогам та впроваджуючи передові заходи безпеки для захисту коштів користувачів.
«Наша візія — створити майбутнє, де фінансова свобода, інклюзивність і прозорість стануть нормою, і де кожен зможе легко орієнтуватися та процвітати у швидко мінливій глобальній економіці», — говорить Світлана Монастирська, співзасновниця та генеральна директорка IN1.
Залучений капітал буде використано для фінансування завершальних етапів розробки продукту, який наразі перебуває на стадії бета-тестування, та підтримки майбутнього запуску повної версії MVP для українців та інших європейців. Після цього IN1 планує швидко розширюватися на ринки MENA (Близький Схід та Північна Африка) та Азії.
В стартапі заявляють, що мають «потужну та гнучку ІТ-інфраструктуру», яка дозволить швидко масштабувати платформу, розширювати свою присутність на нових ринках та адаптуватись до локальних потреб користувачів.
IN1 також планує реалізувати «робо-едвайзера», IN1 Хаб з партнерськими пропозиціями та інструментами управління особистими фінансами на базі штучного інтелекту.
Black box на пів року, донати як інвестиція в безпеку та крипта. Як айтішники витрачають гроші та у що інвестують
Зарплата працівників сфери IT в Україні — одна з найвищих. І саме вони є істотним джерелом допомоги армії та підтримки української економіки. Під час війни айтішники змінюють свої фінансові звички й замість інвестицій та відкладень часто донатять кошти на ЗСУ та волонтерські ініціативи.
dev.ua вирішив розпитати айтішників, куди вони витрачають гроші й у що інвестують, скільки донатять та чи відкладають на чорний день.
Сьогоднішні герої — працівники IT-компаній Universe, Innovecs та PariMatch Tech.