💳 Trustee Plus — твоя персональна картка європейського банку: 3 хвилини і 10 євро 👉
Стас ЮрасовСтартап
26 квітня 2023, 09:15
2023-04-26
Скільки інвестицій отримали українські стартапи на початку 2023
Редакція AIN.UA зібрала оголошені угоди про інвестиції в українські стартапи за перший квартал 2023 року. У цілому мова йде про відносно невеликий обсяг інвестування.
На початку другого кварталу вже є помітно більші суми угод. Наприклад, Fintech Farm, що займається розробкою необанків та заснована Дмитром Дубілетом, Олександром Вітязєм і Миколою Безкровним, залучила в межах закриття раунду B $22 млн інвестицій.
7 угод про інвестиції за січень-березень
Заснований українками стартап DressX, що розробляє віртуальний магазин одягу, закрив новий інвестиційний раунд обʼємом $15 млн. Оцінка стартапу не повідомляється.
Український стартап Kolibrio отримав $2 млн від фонду Jump Crypto, за участі Delta Blockchain Fund, Everstake Capital та ангельських інвесторів.
Fuelfinance, компанія, що розробляє програмне забезпечення для фінансового менеджменту та планування стартапів, залучила $1 млн у раунді seed.
Український стартап Deus Robotics, який займається роботизацією складів, залучив $1,5 млн від українського венчурного фонду SMRK.
Фінтех GeekPay, що розробляє рішення для зниження ризиків та відстеження платежів у цифрових валютах, залучив фінансування від Sigma Software Labs. Обʼєм інвестицій не повідомляється.
Український AI-стартап Harmix залучив $500 000 від канадських інвесторів. У компанії не розкривають інвесторів, але заявили, що це міжнародний фонд.
Belkins, міжнародна маркетингова агенція з українськими фаундерами, стала лід-інвестором компанії Gigradar, котра допомагає бізнесам знаходити клієнтів через фріланс-біржу Upwork. Розмір угоди не розголошується, сторони вказують на семизначну оцінку Gigradar.
Black box на пів року, донати як інвестиція в безпеку та крипта. Як айтішники витрачають гроші та у що інвестують
Зарплата працівників сфери IT в Україні — одна з найвищих. І саме вони є істотним джерелом допомоги армії та підтримки української економіки. Під час війни айтішники змінюють свої фінансові звички й замість інвестицій та відкладень часто донатять кошти на ЗСУ та волонтерські ініціативи.
dev.ua вирішив розпитати айтішників, куди вони витрачають гроші й у що інвестують, скільки донатять та чи відкладають на чорний день.
Сьогоднішні герої — працівники IT-компаній Universe, Innovecs та PariMatch Tech.