🚨⚡🚨 Біткоін по $100к. Час встановлювати Trustee Plus і безкоштовно випускати картку для розрахунків 👉
Олександр КузьменкоСтартап
13 листопада 2024, 14:24
2024-11-13
Дизайнерський ШІ-стартап з українським корінням Paintit.ai залучив $500 000 інвестицій
The Startup Qatar Investment Program надає інвестицію в $500 000 для платформи дизайну інтер'єрів Paintit.ai. Стартап увійшов у список 11 переможців відбору серед 2000 претендентів.
Інвестиційна програма Startup Qatar підтримує технологічні стартапи, які цікавляться виходом або розширенням на ринку Катару. Програма пропонує фінансування до $500 000 для заснування в Катарі або до $5 млн для розширення на катарському ринку.
Paintit.ai заснували Юлій Черевко, Роман Пустинцев і Дмитро Степаненко. Стартап створює інструмент на основі штучного інтелекту, що генерує візуалізації дизайнів інтер’єра на основі таких параметрів, заданих користувачем, як: тип кімнати, стилістика та колірна палітра.
Платформа також дозволяє користувачам створювати фотореалістичні візуалізації інтер’єрів і безпосередньо купувати меблі, декор та інші товари для реалізації свого проєкту.
«Ми хочемо, щоб дизайн інтер'єра був таким же простим і доступним, як виклик Uber або зміна зовнішності в FaceApp чи Lensa. У нас є мрія, що незабаром людям буде достатньо описати свої побажання», — стверджують в Paintit.ai.
На сайті проєкту відзначається, що продукт підійде власникам будинків, дизайнерам інтер'єрів, агентам з нерухомості та архітекторам.
Вас також кусають комарі? Розповідаємо про пристрій від українських стартаперів, який може цьому зарадити
Як зауважив нещодавно один військовий, якой побажав залишитись невідомим, орки, може, й не поцілять, а комарі точно зʼїдять. І від них потерпають зараз багато українців.
Позбавитись від комарів назавжди ефективно й екологічно допоможе гаджет Mosqitter. Цей стартап заснували дві українки — Анастасія Романова та Ольга Дьячук.
Ми вирішили нагадати, що може Mosqitter, про принципи його роботи та особливості, на злобу дня.
(текст від 21 жовтня 2021 року)
Кнопка здоров'я. Українці розробили систему, яка рятує пацієнтів стаціонару від смерті. Вони - переможці IT Arena Lviv 2022
Медичний психолог, який переїхав в Україну з Москви в 2014 році, Іван Осадчий, придумав систему, яка допомагає медсестрі і пацієнтові не втратити один одного в стаціонарі. Його стартап knopka вже працює в декількох лікарнях понад три роки не лише в Україні, а й у Польщі.
Повторюємо історію стартапу-переможця IT Arena Lviv 2022. Текст від 28 вересня 2022 року.