Мітинги за Україну в Сан-Франциско. Як вони проходять та хто їх відвідує. Фоторепортаж
Front end розробник Юрко Банзай переїхав у липні минулого року разом з дружиною з Києва до Каліфорнії (San-Francisco Bay Area).
Front end розробник Юрко Банзай переїхав у липні минулого року разом з дружиною з Києва до Каліфорнії (San-Francisco Bay Area).
Front end розробник Юрко Банзай переїхав у липні минулого року разом з дружиною з Києва до Каліфорнії (San-Francisco Bay Area).
Після того як росія, країна-терорист, напала на Україну, Юрко побував на декількох проукраїнських мітингах в Сан-Франциско. Редакція dev.uа попросила Юрка поділитися фото з проукраїнських демонстрацій.
Він люб’язно погодився.

Тут ми бачимо, як мітингуючі зібралися перед сіті-холом Сан-Франциско. Як розповідає Банзай, в цьому місті було декілька мітингів. Вони проходять також і у Сан Хосе, Окленді, в інших містах Америки.


Як можна побачити на цих фото, на мітинги приходить досить багато людей. Як каже Юрко, місцеві до них також приєднуються. Але переважна більшість — українці. До речі, росіяни, які на нашому боці, також приєднуються.



Останні три фотографії — маленькі чоботи та кросівки на асфальті. А поряд лежать квітки. Вони символізують загиблих під час війни дітей. Як ми знаємо, тільки офіційно таких вже більше 150.




