Хакери атакували користувачів Polymarket і вкрали $3 млн у крипті
Гігант ринку прогнозів Polymarket заявив, що хакери викрали кошти користувачів після зламу стороннього сервісу.
Гігант ринку прогнозів Polymarket заявив, що хакери викрали кошти користувачів після зламу стороннього сервісу.
Гігант ринку прогнозів Polymarket заявив, що хакери викрали кошти користувачів після зламу стороннього сервісу.
У четвер компанія Polymarket повідомила, що злам стороннього постачальника дозволив хакерам інтегрувати шкідливий код на її вебсайт «для деяких користувачів». Компанія заявила, що вже «локалізувала» інцидент, наразі зв’язується з постраждалими та «повністю компенсує їм збитки», повідомляє Reuters.
Речник Polymarket Коннор Бренді підтвердив, що злам призвів до викрадення коштів користувачів, проте відмовився надати детальнішу інформацію та не відповів на конкретні запитання щодо інциденту.
Майже одночасно з офіційною заявою Polymarket компанія PeckShield, яка займається моніторингом блокчейну, повідомила про фішингову атаку на користувачів платформи. За їхніми оцінками, хакерам вдалося вкрасти криптовалюти майже на $3 млн.
Ще один блокчейн-аналітик підтвердив схожі масштаби збитків і зазначив, що від рук зловмисників постраждали понад 11 людей.
За останні кілька днів двоє людей у соцмережах заявили, що у них викрали кошти з Polymarket.
Цей злам став черговим ударом по компанії, яка цього тижня вже потрапляла в заголовки новин із негативних причин. У неділю в результаті розслідування з’ясувалося, що Polymarket платила інтернет-блогерам за публікацію оманливих відео, де ті нібито вигравали великі суми на ставках, які насправді були фейковими. У відповідь на це компанія заявила, що проведе аудит свого рекламного контенту.




