💳 Trustee Plus — твоя персональна картка європейського банку: 3 хвилини і 10 євро 👉
Олександр КузьменкоГаджети
5 серпня 2024, 13:29
2024-08-05
EcoFlow представила капелюх із сонячними панелями, який може зарядити смартфон за 3–4 години
Компанія EcoFlow показала свій новий, дещо несподіваний, продукт — капелюх Power Hat. Виробник стверджує, що це ціла «міні-електростанція» для кишенькових гаджетів.
Power Hat коштує $129 (хоча наразі пропонується зі знижкою до $79) і має сонячні елементи, які виготовлені з тонкого, гнучкого матеріалу — монокристалічного кремнію з пасивним емітером і тильним контактом (PERC). Про це пише The Verge.
Він пропонує зарядку потужністю приблизно 12 Вт через роз'єми USB-A і USB-C. EcoFlow стверджує, що він може зарядити смартфон місткістю 4000 мАг всього за 3–4 години. Важить сонячний капелюх 370 грамів.
Крім того, Power Hat має клас захисту IP65, що означає, що він захищений від пилу і може витримувати струмені води з будь-якого напрямку. Капелюх доступний у двох діапазонах розмірів: менший регулюється в межах 56–58 см, а більший — 59–61 см.
В EcoFlow говорять, що планує почати відправляти їх у середині вересня.
Війна за стандартами НАТО. Як працюють сучасні технології, ситуаційні центри та мережево-центричність на війні в Україні
Створення мережі ситуаційних центрів було передбачено рішенням РНБО від 4 червня 2021 року, наказом № 396 від 23 грудня 2021 року Міноборони було утворено робочу групу з цього питання. Але лише після початку повномасштабного вторгнення українські військові стали на крок ближче до натовських стандартів.
Марина Ціркун, членкиня ГО «Аеророзвідка», керівниця напряму С4ІSR, розповіла деталі про роботу системи ситуаційних центрів і пояснила концепцію ведення мережево-центричних війн.
«Українці відомі в світі за крутістю в технологіях». Про що говорили Бренсон і бізнес під час закритої зустрічі
29 червня один із найвідоміших світових підприємців Річард Бренсон приїхав особисто в Київ. Побував у Бучі, Ірпені, Гостомелі та побачив на власні очі, що з собою сьогодні несе війна проти росії. Того ж дня британський мілярдер зустрівся з представниками українського бізнесу. Розповідаємо про що саме говорили підприємці.
Будинки з конопель, 3D-друк та модульні містечка. 5 крутих технологій, які можуть швидко забезпечити українців житлом
Через війну мільйони українців втратили свої домівки і були вимушені шукати нової долі в чужих містах. Але як зробити так, щоб домівок вистачило на всіх і одразу? Ми зібрали 5 крутих технологій будівництва, які дозволяють звести тимчасове або й постійне житло за лічені тижні або навіть дні.
Хочете повідомити важливу новину? Пишіть у Telegram-бот
Головні події та корисні посилання в нашому Telegram-каналі