UNIT.City — місце, де люди працюють... КРАЩЕ! Обирай свій простір просто зараз 👉
Наталя ХандусенкоГаджети
26 червня 2026, 12:31
2026-06-26
Жінка з Хмельниччини намагалася ввезти контрабандою 500 гаджетів Apple та Samsung на 17 млн грн: схованку знайшли митники
На в'їзді в Україну через пункт пропуску «Шегині — Медика» митники зупинили автомобіль MERCEDES-BENZ. За кермом перебувала 46-річна жителька Хмельниччини. Для перевірки жінка обрала «зелений коридор», тим самим показавши, що не має нічого для обов’язкового декларування та сплати мита. Проте таємна схованка в її автомобілі свідчила про протилежне.
На в'їзді в Україну через пункт пропуску «Шегині — Медика» митники зупинили автомобіль MERCEDES-BENZ. За кермом перебувала 46-річна жителька Хмельниччини. Для перевірки жінка обрала «зелений коридор», тим самим показавши, що не має нічого для обов’язкового декларування та сплати мита. Проте таємна схованка в її автомобілі свідчила про протилежне.
Під час огляду автомобіля митники та прикордонники виявили таємну схованку — «подвійну стінку», облаштовану між багажником і пасажирським салоном, повідомляє Державна митна служба України.
Усередині тайника містилося 487 гаджетів, серед яких ховали 303 смартфони Apple iPhone, 19 мобільних телефонів Samsung Galaxy, шість пристроїв Google Pixel, а також 159 бездротових навушників Apple AirPods Pro 3.
Увесь цей нелегальний вантаж у водійки вилучили, а його орієнтовна вартість становить 17 млн грн.
Щодо порушниці митники склали протокол за ч. 1 ст. 483 Митного кодексу України. Це класифікується як адміністративне правопорушення, за яке передбачено штраф у розмірі від 50% до 100% вартості товарів (з їх можливою конфіскацією), а також конфіскація транспортних засобів, що використовувалися для перевезення.