Серед розробок учнів — застосунки з виявлення людей без масок і бот-асистент учителя.
Як повідомляють у Київській Малій академії наук учнівської молоді, Олексій Хмелевський, учень 11 класу Політехнічного ліцею НТУУ «КПІ», створив онлайн-застосунок для генерації розкладу закладів освіти. Науковим керівником Олексія є Іван Комаров, учитель інформатики ПЛ НТУУ «КПІ».
Десятикласник Володимир Руських із цього ж ліцею вигадав нейронну мережу для виявлення людей без масок. Його науковим керівником є вчитель інформатики Іван Комаров.
Золоту нагороду отримав й учень 10 класу цього ж ліцею Марк Кириченко. Підліток вигадав бота-асистента вчителя в месенджері DISCORD на PYTHON. Його винахід також створено під керівництвом Івана Комарова.
Ліцеїстка 11 класу з «Наукової зміни» Ілона Тилевна вигадала алгоритм створення бібліотеки функцій оптимізації для проєктування смартсіті. Науковою керівницею школярки є вчителька інформатики ліцею Тетяна Власенко.
Запускай код прямо в браузері: найкращі онлайн-компілятори для C++, PHP, Python, Java, C#, Go і не тільки
Не завжди є доступ до улюбленої IDE, або час на її запуск. Але коли потрібно швидко перевірити якийсь простий функціонал або втілити нову ідею, стане у пригоді онлайн-компілятор.
Черкаський винахідник створив водоплаваючий трактор, який може перевозити 5 пасажирів та 650 кг вантажу. В планах майстра - адаптувати трактор для потреб ЗСУ
Мануал для джуна. Python Developer: запитання на співбесіді, практичні завдання та поради для початківців
Джунів, які шукають роботу, проходять купу співбесід та отримують відмови замість оферів, під час війни побільшало. А все тому, що до співбесід необхідно ретельно готуватися.
dev.ua продовжує серію матеріалів про те, що треба знати джунам для проходження співбесіди й отримання омріяного оферу від першого роботодавця.
Олександр Ковтунов, Python Software engineer компанії Ajax Systems, який також проводить співбесіди для junior- і middle-фахівців, розповів про професію Python Developer і надав поради, як початківцям долучитися до професії.