😍 Спробуй Новий Trustee Plus на дотик - твій криптогаманець і платіжна картка тут 👉
Стас ЮрасовГаряченьке
11 жовтня 2023, 16:30
2023-10-11
Криптостартап Weld Money оголосив про новий застосунок і Bug Bounty. Але його люди досі без ЗП
Український криптопроєкт Weld Money, який має річний борг за зарплатою перед співробітниками, оголосив про запуск мобільного застосунку та Bug Bounty з винагородою у власних токенах WELD.
Український криптопроєкт Weld Money, який має річний борг за зарплатою перед співробітниками, оголосив про запуск мобільного застосунку та Bug Bounty з винагородою у власних токенах WELD.
Про застосунок повідомив на Facebook сторінці співзасновник проєкту Олексій Бобок.
«З великим захопленням повідомляю: ми в Weld Money нарешті готові запустити нашу мобільну аплікацію! А це ще не все! Ми додали кілька нових прикольних апдейтів, які ви точно заціните», — написав Олексій і запросив тестувальників перевірити продукт.
У вересні dev.ua повідомляла, що власники криптостартапу вже скоро рік не можуть виплатити зарплатню працівникам.
Що було раніше
Фінтех-стартап Weld Money заснували у 2020 році Олексій Мерецький, Олексій Бобок та Ірина Лоренс. У команді Weld працювали приблизно 50 спеціалістів. Проєкт отримав підтримку від Concorde Capital, Magnus Capital, 7 O’clock Capital та інших інвестиційних компаній. Сума залучених через продаж токенів інвестицій, за даними українського Forbes, — понад $2 млн.
Ми запитали у деяких працівників Weld Money, що вони думають про новий застосунок і взагалі, яка ситуація в стартапі.
Як написав один із них, після виходу статті на dev.ua про борги по ЗП, користувачі попросили пояснити все, про що у ній написано. Фаундери сказали, що все добре. А юзери «радісно побажали розвитку й сказали „ну якщо все так, як ви кажете, то супер“».
«Нічого не змінилася. Заборгованість нам не погашена», — каже ще одна співробітниця.
Співробітники, з якими ми спілкуємося, не хочуть показувати свої імена, тому що все ще мають надію, що з ними розрахуються.
Ethereum запрацює по-новому: експерти криптобіржі Huobi Global пояснюють, що саме станеться з валютою після "злиття"
Велике злиття Ethereum попередньо заплановано на середину вересня. Дебати про його вплив на індустрію блокчейнів були швидкими та бурхливими. У результаті злиття поточна основна мережа Ethereum об’єднається з мережею Beacon Chain із підтвердженням частки, що стане найглибшим оновленням Ethereum на сьогоднішній день, поступаючись за важливістю лише блоку genesis. Цей перехід також є прикладом того, як велика децентралізована система може значно зменшити свій вуглецевий слід. Детальніше пояснюють експерти криптобіржі Huobi Global.
Месенджер для обіймашок. Як український додаток Obimy виріс до 5 млн юзерів з початку війни
Архітектор Євген Залуцький та IT-компанія Empat 15 вересня 2020 року запустили додаток Obimy для спілкування між близькими та партнерами за допомогою «дотиків», емодзі та жестів.
CEO Obimy Євген Залуцький розповів AIN, як розвивався проєкт і як досягнув аудиторії більш ніж 5 млн користувачів. До початку повномасштабної війни в Україні застосунок налічував близько 20 000 користувачів.
«Думав прожити за рахунок ферми, а тепер треба шукати роботу». Айтішники про те, як на них вплинуло падіння курсу Bitcoin
13 травня біткоїн впав до найнижчого рівня з грудня 2020 року, втративши більш ніж половину своєї вартості. На форумі DOU айтішники бурхливо обговорюють цю подію, розповідаючи про те, як зміна курсу криптовалюти вплинула на них.
Ми обрали найцікавіші відповіді.
Хочете повідомити важливу новину? Пишіть у Telegram-бот
Головні події та корисні посилання в нашому Telegram-каналі