🚀💳 Trustee Plus - більше ніж криптогаманець з європейською платіжною карткою. Спробуй 👉
Олександр КузьменкоШІ
30 квітня 2024, 18:27
2024-04-30
Master of Code Global використали LLM, яка перетворює діалоги споживачів у чат-боті на базу знань
IT-компанія Master of Code Global, що має офіси в Києві та Черкасах, розробила велику мовну модель (LLM), яка сканує історію розмов споживачів з агентами підтримки в чат-боті й автоматично перетворює ці дані на базу знань.
IT-компанія Master of Code Global, що має офіси в Києві та Черкасах, розробила велику мовну модель (LLM), яка сканує історію розмов споживачів з агентами підтримки в чат-боті й автоматично перетворює ці дані на базу знань.
Це дозволило скоротити час на підготовку статей із кількох днів до кількох годин, ідеться в пресрелізі. Наразі LLM обробила та проаналізувала понад 30 000 діалогів; на їхній основні згенеровано понад 6000 статей для бази знань.
Це рішення створене для клієнта Master of Code Global — платформи з розмовного штучного інтелекту, що дозволяє понад 18 000 компаніям у світі будувати міцніші відносини зі споживачами. Платформа забезпечує 1 млрд розмов на місяць через низку цифрових каналів.
Технічні подробиці роботи цієї LLM
Система використовує асинхронні обчислення для обробки запитів від різних користувачів, дотримуючись стандартів захисту інформації.
Щоб уникнути дублікатів запитань і відповідей у базі знань, кожен діалог кінцевих споживачів у чат-боті автоматично перевіряється на схожість і кластеризується.
Кластери проходять додаткову обробку за допомогою великої мовної моделі (LLM), щоб зібрати унікальну консолідовану відповідь для кожної групи запитань.
Нагадаємо, що восени торік Master of Code Global презентувала Large Language Model Orchestrator Framework Tool (LOFT).
«Три IT-компанії в Черкасах вирішили розглянути мою кандидатуру». Історія айтівця, який вивчив HTML та CSS в 11, а в 17 став єдиним неповнолітнім у команді Master of Code Global
«Це хобі про користь для здоров’я, як фізичного, так і ментального». Delivery Admin у Master of Code Global — фанатка SUP-бордів. Чим корисне таке хоббі і скільки коштують заняття
«Чи є у мене талант, якщо комп’ютер може імітувати мене?». Штучний інтелект пише книги авторам Amazon Kindle. The Verge поспілкувався з авторами та виявив багато цікавого
Письменники-романісти використовують штучний інтелект для створення своїх творів. Видання про технології The Verge поспілкувалося з письменницею Дженніфер Лепп, яка випускає нову книгу кожні дев’ять тижнів, й дізналося про те, як працює штучний інтелект для написання романів. Наводимо адаптований переклад статті.
Хочете повідомити важливу новину? Пишіть у Telegram-бот
Головні події та корисні посилання в нашому Telegram-каналі