UNIT.City — місце, де люди працюють... КРАЩЕ! Обирай свій простір просто зараз 👉

Львівська IT-компанія N-iX стала першим партнером Palantir в Україні. Кого шукають у нову команду?

N-iX стала першою компанією в Україні, яка офіційно отримала статус партнера американського техногіганта Palantir. Тепер українська ІТ-компанія отримала право продавати його програмне забезпечення Foundry, і для цього сформувала окрему команду.

Залишити коментар
Львівська IT-компанія N-iX стала першим партнером Palantir в Україні. Кого шукають у нову команду?

N-iX стала першою компанією в Україні, яка офіційно отримала статус партнера американського техногіганта Palantir. Тепер українська ІТ-компанія отримала право продавати його програмне забезпечення Foundry, і для цього сформувала окрему команду.

До нової команди увійшли 50 архітекторів та інженерів даних, які займатимуться впровадженням Palantir Foundry — платформи для збору та аналізу даних в одному середовищі, повідомляє DOU.

Частина нової команди пройшла офіційні сертифікації від Palantir. До кінця 2026 року її планують збільшити до 100 спеціалістів.

Наразі компанія шукає старших інженерів із даних із досвідом в AI, машинному навчанні та Palantir.

N-iX допомагає клієнтам впроваджувати Palantir Foundry: інтегрувати дані з різних джерел, автоматизувати аналітику, будувати дата-екосистеми та застосовувати AI/ML для прогнозів та оптимізації процесів.

Українська N-iX відкрила новий офіс у Польщі й планує подальше розширення в країні
Українська N-iX відкрила новий офіс у Польщі й планує подальше розширення в країні
По темi
Українська N-iX відкрила новий офіс у Польщі й планує подальше розширення в країні
«Це дуже закрите й консервативне середовище». В українській компанії N-iX розповіли про прагнення вийти на ринок Японії
«Це дуже закрите й консервативне середовище». В українській компанії N-iX розповіли про прагнення вийти на ринок Японії
По темi
«Це дуже закрите й консервативне середовище». В українській компанії N-iX розповіли про прагнення вийти на ринок Японії
«Рухаємося відповідно до плану». У N-iX прокоментували розвиток свого румунського офісу та відповіли чи очікувати ще відкриття нових закордонних представництв
«Рухаємося відповідно до плану». У N-iX прокоментували розвиток свого румунського офісу та відповіли, чи очікувати ще відкриття нових закордонних представництв
По темi
«Рухаємося відповідно до плану». У N-iX прокоментували розвиток свого румунського офісу та відповіли, чи очікувати ще відкриття нових закордонних представництв
Читайте головні IT-новини країни в нашому Telegram
Читайте головні IT-новини країни в нашому Telegram
По темi
Читайте головні IT-новини країни в нашому Telegram
Читайте також
Як IT-роботодавці справлялися з курсовою різницею до того, як Нацбанк вирівняв комерційний та офіційний курси валют: результати опитування
Як IT-роботодавці справлялися з курсовою різницею до того, як Нацбанк вирівняв комерційний та офіційний курси валют: результати опитування
Як IT-роботодавці справлялися з курсовою різницею до того, як Нацбанк вирівняв комерційний та офіційний курси валют: результати опитування
Ще вчора айтішники не розуміли, як вивести гроші зі своїх ФОП-рахунків без втрат, а роботодавці шукали варіанти мінімізувати скорочення зарплат від множинного курсу. Адже різниця між офіційним та комерційним курсами становила близько 20%. Сьогодні ж НБУ вирівняв курси, піднявши офіційну вартість валюти до ринкової. 
ІТ-компанія N-iX відкрила офіс у Кракові на 40 працівників: фото
ІТ-компанія N-iX відкрила офіс у Кракові на 40 працівників: фото
ІТ-компанія N-iX відкрила офіс у Кракові на 40 працівників: фото
N-iX відкриває офіс у Івано-Франківську
N-iX відкриває офіс у Івано-Франківську
N-iX відкриває офіс у Івано-Франківську
«У нас вже понад 20 співробітників служать у ЗСУ або ТрО. Ми виплачуємо їм дохід і зберігаємо робоче місце». Що про мобілізацію айтішників думають в компаніх N-iX
«У нас вже понад 20 співробітників служать у ЗСУ або ТрО. Ми виплачуємо їм дохід і зберігаємо робоче місце». Що про мобілізацію айтішників думають в компаніх N-iX
«У нас вже понад 20 співробітників служать у ЗСУ або ТрО. Ми виплачуємо їм дохід і зберігаємо робоче місце». Що про мобілізацію айтішників думають в компаніх N-iX
Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров повідомив, що ініціює бронь для працівників IT-сфери від призову, оскільки айтішники більш корисні у інтернет-війську, аніж у лавах ЗСУ. Таку історію сприйняли неоднозначно працівники інших сфер діяльності. Forbes Ukraine розпитав, як до такого привілею ставляться самі айтішники у директора з галузевих питань IT-компанії N-iX Святослава Кавецького. dev.ua публікує найцікавіше.

Хочете повідомити важливу новину? Пишіть у Telegram-бот

Головні події та корисні посилання в нашому Telegram-каналі

Обговорення
Коментарів поки немає.