🚀 Trustee Plus - картка європейського банку і криптогаманець. Встанови додаток 👉
Марія БровінськаТаке життя
3 січня 2024, 21:02
2024-01-03
MrBeast «просмажив» Ілона Маска. Найпопулярніший у світі Youtube-блогер відмовився публікувати відео в X. Ось його аргументи
Американський блогер MrBeast (справжнє ім’я Джиммі Дональдсон), що нині є найпопулярнішим у світі ютубером з більш ніж 225 млн підписників і 40 млрд переглядів на каналі, заявив, що йому не цікаво розміщувати контент на платформі Ілона Маска X (колишній Twitter).
MrBeast має Х 25,1 мільйона підписників, але він не буде робити цю платформу пріоритетною для розміщення контенту, а залишить виключно для спілкування з аудиторією. Причина у поганій монетизації.
Читачі у Х просять MrBeast публікувати свої відео у мікроблозі. Навіть її власник, Ілон Маск, прийшов у коментарі до Дональдсона з такою пропозицією.
Під коментарем «Завантажуйте і на цій платформі» від одного з читачів Ілон Маск залишив коментар з одного слова «Так». На це MrBeast відповів, що завантаження відео на X не принесе корисності.
«Мої відео коштують мільйони, і навіть якби вони набрали мільярд переглядів на X, це не профінансувало б жодну частину з них. Я готовий тестувати речі, коли монетизація справді набирає обертів!», — написав блогер.
Твіт отримав понад 7 млн переглядів та понад 1000 відповідей, в основному від людей, які писали, що MrBeast «просмажив» Ілона Маска.
«MrBeast щойно приготував Elon lmfao», «Він сказав Ілону: «Ти не можеш дозволити собі мене, братику», «Ти скажи йому, Джиммі!», — писали в коментарях до повідомлення MrBeast читачі.
«У США тестувальник може отримувати $100 000 і навіть $500 000 на рік». Історія релокейту дніпровської IT-родини, де чоловік працює в EPAM, а дружина влаштувалася в Tesla
Марк і Вікторія Терещенки — IT-подружжя. Він працює на позиції Lead Test Automation Engineer у компанії EPAM, вона — Software QA Engineer у Tesla. У серпні 2021 року пара разом з 1-річним сином здійснила релокейт до США за L візою. Ми зв’язалися з українською родиною та поговорили про труднощі переїзду, зарплату в Америці та специфіку роботи в компанії Ілона Маска.
«Життя — це більше, ніж просто вирішення однієї проблеми за іншою». Ілон Маск написав колонку в китайському медіа. Які плани техногенія на найближче майбутнє?
Бізнесмен Ілон Маск написав колонку про сталу енергетику, мозкові імпланти та дослідження космосу в китайському виданні, що належить національній агенції з контролю за інтернетом та цензурою. Англійською текст переклав журналіст китайського держвидання «Сіньхуа» Янь Лю. Ми адаптували допис українською.