В Україні запустили сервіс підписки на регулярні медичні обстеження Nasnaga
Засновники стартапу Liki24.com запустили новий проєкт — сервіс підписки на медичні чекапи для регулярної перевірки здоров’я, який називається Nasnaga.
Засновники стартапу Liki24.com запустили новий проєкт — сервіс підписки на медичні чекапи для регулярної перевірки здоров’я, який називається Nasnaga.
Ідея створення чекапів з’явилася ще із запуску сервісу здачі аналізів Lab24 у 2021-му, але через війну реалізацію відклали до 2023 року. Сервіс був готовий у квітні, а в липні бета-версію вже тестує сотня клієнтів, пише Forbes. Як повідомляє один з інвесторів стартапу Віталій Лаптенок, поточна вартість усієї екосистеми Liki24.com складає до $50 млн, до якої входить також доставка ліків і сервіс аналізів.
Складові Nasnaga — підписка на чекапи та так званий хелс-тюнінг. Перший за $49–170 на місяць дає змогу раз на три місяці здавати до 20 аналізів для обстеження. Система схожа як на Lab.24: йти до лабораторії не потрібно, медсестра у зручний час приїде додому чи в офіс.
Результати обробляє лікар лабораторної діагностики та профільний експерт із превентивної медицини. Вони можуть давати рекомендації й скерувати пацієнта до профільних спеціалістів, якщо аналізи виявлять серйозні негаразди. Усі історичні дані зберігаються в системі — користувач і його лікарі бачать динаміку показників.
Назва хелс-тюнінг — внутрішній сленг фаундерів Nasnaga. Це шестимісячна підписка на регулярні консультації лікарів із превентивної медицини. Аудиторія — не пацієнти з конкретними захворюваннями, а люди, що хочуть прокачати здоров’я, наприклад, покращити сон чи розв’язувати проблеми з травленням. За кожним клієнтом також закріпляється лікар, який регулярно спостерігає його стан, дає рекомендації з харчування, активності тощо.
Офіційний вихід з бета-версії запланований на осінь-зиму 2023-го. Поточний виторг фаундери не розкривають. План — вийти на приріст до пів сотні нових користувачів та $3000–6000 виторгу на місяць. Такими темпами та з близько $50 000 додаткових інвестицій Nasnaga має стати самоокупною до Нового року.
«Ми плануємо досить короткий цикл виходу на прибутковість», — повідомляє Авринський. Часи для стартапів, що роками палять інвесторські гроші, дійсно несприятливі. Як утілити план? «Хлопці роблять цей бізнес для експансії, Україна — тестова країна», — повідомив Лаптенок.