💳 Trustee Plus — твоя персональна картка європейського банку: 3 хвилини і 10 євро 👉
Наталя ХандусенкоНавколо IT
25 липня 2023, 12:15
2023-07-25
В Україні запустили вебзастосунок Derm Guard для військових та їхніх родин. Як він працює
Невпинно збільшується кількість військових, які страждають від дерматовенерологічних захворювань: траншейної стопи, псоріазу, вітиліго, алергії тощо. Відтепер захисники з такими проблемами та їхні родини можуть отримати безоплатну лікарську допомогу від спеціалістів вузького профілю у вебзастосунок Derm Guard.
— додати до неї кілька фотографій ураженої ділянки
— натиснути кнопку «Відправити».
Протягом 12–24 годин лікарі підготують розгорнуту відповідь із діагнозом та схемою лікування.
Крім того, до надання допомоги військовослужбовцю можуть бути залучені й представники медичних бригад. У цьому форматі дерматовенерологи готові надати консультаційні послуги відповідним фахівцям віддалено. Це, своєю чергою, позитивно вплине на процес лікування безпосередньо в зоні бойових дій.
Ті пацієнти, які потребують медикаментозної допомоги, мають можливість безоплатно отримати всі необхідні ліки від Derm Guard. Також будь-який військовий або член його родини може відправитись в один із медзакладів, що співпрацює з проєктом, для проходження лікування офлайн. Водночас всі послуги надаватимуться безоплатно.
Проєкт реалізований у рамках співпраці дерматовенерологічної гвардії України, МОЗ та Міноборони. Партнери зі США допомогли забезпечити препаратами для дерматологічної допомоги на $500 000. Серед них, зокрема, набори протигрибкових засобів, нестероїдні протизапальні препарати та інше. Усі ліки розповсюджуватимуться серед медиків і військових. Це створить можливість надавати якіснішу дерматовенерологічну допомогу.
Представники Derm Guard наразі закінчують комплектування так званого подологічного кіту — набору лікарських препаратів для лікування та профілактики захворювань ніг.
«Цукерки набагато зручніші». На що схожі канабісні маркетплейси США та чому Україні так важко дається шлях легалізації
В Україні було немало спроб легалізації медканабісу: у 2016, 2019, 2020 і 2021 роках. Усі вони виявилися провальними. У червні 2022 року Кабмін підтримав законопроєкт, який дає змогу купувати та виробляти канабіс для медичних і наукових цілей. Найуспішніше канабісна індустрія сьогодні розвивається в США. Там ринок легального канабісу до 2030 року становитиме $40 млрд. Журналісти dev.ua Дмитро Бунецький та Олексій Дзюба розбиралися, що відбувається з легалайзом в Україні, як працює канабісний ринок США та чи зможе наша країна піти стежкою західного партнера.
«Уже обирала нове робоче місце в офісі». Інтерв'ю з українкою, якій Apple відмовила через війну з росією
Катя Трусова — українська айтішниця, яка живе та працює в американському місті Остін, штат Техас. Нещодавно її пост у мережі LinkedIn зібрав понад 23 000 реакцій. У ньому дівчина розповіла, як майже перейшла працювати до компанії Apple, однак в останній момент отримала відмову, пов’язану з повномасштабною війною в Україні. Ми зв’язалися з Катею та дізналися деталі резонансної історії.
Війна за стандартами НАТО. Як працюють сучасні технології, ситуаційні центри та мережево-центричність на війні в Україні
Створення мережі ситуаційних центрів було передбачено рішенням РНБО від 4 червня 2021 року, наказом № 396 від 23 грудня 2021 року Міноборони було утворено робочу групу з цього питання. Але лише після початку повномасштабного вторгнення українські військові стали на крок ближче до натовських стандартів.
Марина Ціркун, членкиня ГО «Аеророзвідка», керівниця напряму С4ІSR, розповіла деталі про роботу системи ситуаційних центрів і пояснила концепцію ведення мережево-центричних війн.
Хочете повідомити важливу новину? Пишіть у Telegram-бот
Головні події та корисні посилання в нашому Telegram-каналі