The Verge з посиланням на Bloomberg повідомляє, що Nvidia та інші компанії вже отримали юридичні запити на інформацію. Розслідування цікавить, чи не «ускладнює Nvidia перехід на інших постачальників і чи не карає покупців, які не використовують винятково її чипи штучного інтелекту».
Цього літа Nvidia обігнала Microsoft як найдорожчу компанію у світі, але зараз вона відстає і від Microsoft, і від Apple. Після того, як стало відомо про запити від регуляторів, ціна акцій Nvidia впала більш ніж на 9%, що відняло $279 млрд від ринкової вартості компанії всього за один день.
Однак акції Nvidia зросли більш ніж удвічі цього року, оскільки бум штучного інтелекту стимулював продажі дорогих чіпів компанії, навіть після того, як кілька тижнів тому видання The Information повідомило, що майбутня серія мікросхем штучного інтелекту Blackwell може бути відкладена «на три місяці або більше через недоліки в дизайні».
Падіння акцій Nvidia позначилось на статках CEO компанії Дженсена Хуанга. Згідно з індексом мільярдерів Bloomberg, вони скоротилися на $9,9 млрд, з майже $105 млрд до $94,9 млрд. В результаті він більше не входить до «клубу $100-мільярдерів» — обраної групи, яка включає Ілона Маска, Джеффа Безоса й Уоррена Баффета.
Нагадаємо, що в червні акції Nvidia Corp. увійшли в зону корекції й нівелювали історично високу вартість компанії. За три дні акції Nvidia впали на 13%, що призвело до втрати $430 млрд від ринкової капіталізації.
«Моя фінансова мета — накопичити $1 000 000, щоб мати пасивний дохід і жити на нього». Як айтішники витрачають гроші та в що інвестують
Зарплата айтішників в Україні — одна з найвищих. І ІТ-галузь під час війни — єдина галузь, яка зростає, попри війну. А айтішники — серед тих, хто найактивніше підтримують армію. Середній місячний донат айтішника становить 10% від зарплати, або $270. dev.ua вирішив розпитати айтішників, куди вони витрачають гроші й у що інвестують під час війни.