🚨⚡🚨 Біткоін по $100к. Час встановлювати Trustee Plus і випускати картку для розрахунків безкоштовно 👉
Марія БровінськаШІ
5 листопада 2024, 08:43
2024-11-05
OpenAI та Джефф Безос інвестували $400 млн в ШІ-стартап Physical Intelligence, що створює уніфіковане ПЗ для роботів. Навіщо це їм?
Стартап Physical Intelligence, який розробляє фундаментальне програмне забезпечення для роботів, заявив, що залучив $400 млн від Джеффа Безоса з Amazon, OpenAI, венчурних компаній Thrive Capital і Lux Capital.
Як повідомляє Reuters, Physical Intelligence прагне створити уніфіковане програмне забезпечення, яке б працювало на будь-якому роботі, усуваючи необхідність розробляти програмне забезпечення для кожного конкретного завдання.
За даними PitchBook, нові кошти були залучені при оцінці компанії в $2 млрд
Найбільші технологічні компанії — Microsoft, Google, Meta, Amazon і Nvidia — інвестують мільярди у впровадження штучного інтелекту. За оцінками венчурної компанії Accel, до кінця 2024 року фінансування ШІ та хмарних компаній у США, Європі та Ізраїлі сягне $79,2 млрд.
У сферу роботизованого штучного інтелекту проникають численні стартапи, зокрема Vicarious, який у 2022 році придбала компанія Intrinsic, що належить Alphabet, Universal Robots, Seegrid і Covariant.
У сферу роботизованого штучного інтелекту проникають численні стартапи, зокрема Vicarious, який у 2022 році придбала компанія Intrinsic, що належить Alphabet, Universal Robots, Seegrid і Covariant.
Минулого тижня журнал Physical Intelligence опублікував статтю, в якій показав, як програмне забезпечення під назвою π0, або пі-нуль, дозволяє роботам складати білизну, пакувати продукти і діставати тости з тостера.
Black box на пів року, донати як інвестиція в безпеку та крипта. Як айтішники витрачають гроші та у що інвестують
Зарплата працівників сфери IT в Україні — одна з найвищих. І саме вони є істотним джерелом допомоги армії та підтримки української економіки. Під час війни айтішники змінюють свої фінансові звички й замість інвестицій та відкладень часто донатять кошти на ЗСУ та волонтерські ініціативи.
dev.ua вирішив розпитати айтішників, куди вони витрачають гроші й у що інвестують, скільки донатять та чи відкладають на чорний день.
Сьогоднішні герої — працівники IT-компаній Universe, Innovecs та PariMatch Tech.