Олександр КузьменкоСтартап
10 листопада 2023, 11:07
2023-11-10
Стартап із редагування фотографій Picsart запускає 20 ШІ-інструментів, які допоможуть створювати відео, зображення, GIF-файли, логотипи, фони та багато іншого
Picsart, стартап із редагування фотографій за підтримки SoftBank, запускає новий набір інструментів зі штучним інтелектом для бізнесу та звичайних користувачів. Набір під назвою Picsart Ignite містить 20 інструментів, які покликані полегшити створення реклами, постів в соцмеражах, логотипів тощо.
Picsart, стартап із редагування фотографій за підтримки SoftBank, запускає новий набір інструментів зі штучним інтелектом для бізнесу та звичайних користувачів. Набір під назвою Picsart Ignite містить 20 інструментів, які покликані полегшити створення реклами, постів в соцмеражах, логотипів тощо.
Ці інструменти дають змогу створювати відео, зображення, GIF-файли, логотипи, фони, QR-коди та наклейки, передає TechChrunch. Також з’явилася є нова функція «AI Expand», яка дозволяє додавати додаткові деталі до будь-якого зображення за допомогою підказок штучного інтелекту, а нова функція «AI Object Remove in Video» дозволяє видаляти небажані об'єкти, щоб не відвертати увагу від відео.
Нова функція «AI Style Transfer» дозволяє застосовувати художні стилі до ваших візуальних матеріалів. Також є інструмент «AI Avatar», який генерує реалістичні аватарки для бізнес-портретів. Він має кумеднішу версію за допомогою якої користувач може перетворити себе і свого партнера на супергероя або перетворити свого кота на королівську особу.
Нові інструменти приєдналися до раніше запущених інструментів Picsart зі штучним інтелектом, включно з AI Writer, AI Replace й AI Image Generator, який використовується для створення понад 2 мільйонів зображень на день.
«У Picsart ми віримо, що кожен є творцем. Ми розробили ці функції, щоб запалити творчий потенціал і дати користувачам можливість перетворити свої ідеї на приголомшливий візуальний контент — чи то оголошення для свого бізнесу, чи то меми для друзів, чи щось середнє між ними», — говорить Ованес Авоян, засновник і генеральний директор Picsart.
Picsart Ignite тепер доступний для всіх користувачів Picsart в Інтернеті, на iOS та Android.
Приклади роботи ШІ-інструментів Picsart:
Компанія Picsart працює з генеративним штучним інтелектом протягом останнього року. У січні компанія випустила додаток під назвою «SketchAI», який перетворює фотографії та малюнки в цифрові зображення.
Додаток дозволяє користувачам створювати ескізи фотографій або завантажувати вже наявні зображення та застосовувати до них різні художні стилі. SketchAI пропонує п’ять безплатних творінь. Щоб розблокувати необмежену кількість, потрібно оформити підписку вартістю від $5,99 на тиждень до $17,99 на місяць або $69,99 на рік.
Софт для роботи з зображеннями дедалі більше освоює можливості, які пропонує генеративний штучний інтелект.
На початку осені стало відомо, що генеративний ШІ Adobe Firefly вийшов із бета-тестування та вже готовий до комерційного використання. При цьому в компанії не розділяють занепокоєння художників, які непокояться, що ШІ нелегально використовує їхню творчість і забирає роботу. На думку Ешлі Стілл, старшої віцепрезидентки Adobe з цифрових медіа, ШІ не замінить художників, так само як винайдення фотоапаратів не замінило малювання картин.
Раніше цього року Canva представила набір інструментів зі штучним інтелектом, щоб полегшити користувачам створення контенту на платформі. А нещодавно компанія Figma додала три генеративні функції ШІ до свого функціонала в FigJam.
Вас також кусають комарі? Розповідаємо про пристрій від українських стартаперів, який може цьому зарадити
Як зауважив нещодавно один військовий, якой побажав залишитись невідомим, орки, може, й не поцілять, а комарі точно зʼїдять. І від них потерпають зараз багато українців.
Позбавитись від комарів назавжди ефективно й екологічно допоможе гаджет Mosqitter. Цей стартап заснували дві українки — Анастасія Романова та Ольга Дьячук.
Ми вирішили нагадати, що може Mosqitter, про принципи його роботи та особливості, на злобу дня.
(текст від 21 жовтня 2021 року)
Кнопка здоров'я. Українці розробили систему, яка рятує пацієнтів стаціонару від смерті. Вони - переможці IT Arena Lviv 2022
Медичний психолог, який переїхав в Україну з Москви в 2014 році, Іван Осадчий, придумав систему, яка допомагає медсестрі і пацієнтові не втратити один одного в стаціонарі. Його стартап knopka вже працює в декількох лікарнях понад три роки не лише в Україні, а й у Польщі.
Повторюємо історію стартапу-переможця IT Arena Lviv 2022. Текст від 28 вересня 2022 року.