UNIT.City — місце, де люди працюють... КРАЩЕ! Обирай свій простір просто зараз 👉

«Мені набридло, коли мобільні оператори через державні органи просто дзюрчать в очі депутатам і суспільству». Нардеп Олександр Федієнко звернувся до Федорова щодо погіршення якості мобільного зв'язку

Народний депутат Олександр Федієнко звернувся до першого віцепрем'єра, міністра цифрової трансформації Михайла Федорова щодо вжиття заходів, направлених на покращення якості мобільного зв’язку вздовж маршрутів автодоріг, залізничних колій, а також в селах та невеликих містах.

Залишити коментар
«Мені набридло, коли мобільні оператори через державні органи просто дзюрчать в очі депутатам і суспільству». Нардеп Олександр Федієнко звернувся до Федорова щодо погіршення якості мобільного зв'язку

Народний депутат Олександр Федієнко звернувся до першого віцепрем'єра, міністра цифрової трансформації Михайла Федорова щодо вжиття заходів, направлених на покращення якості мобільного зв’язку вздовж маршрутів автодоріг, залізничних колій, а також в селах та невеликих містах.

«Кожного разу коли я їду кудись у відрядження, я всіма існуючими словами, які у мене є, стосовно ворога, згадую і мобільних операторів України. Вибачте, що не буду себе стримувати, але відверто кажучи мені набридло, коли мобільні оператори через державні органи просто дзюрчать в очі депутатам та суспільству. Мова йде про те, що практично сто народних депутатів свого часу звернулись до Міністерства цифрової трансформації України та НКЕК з питанням, що мобільний зв’язок на території України стає гірше, гірше та гірше. І замість розвитку зв’язку на території України, у мене таке враження, що мобільні оператори працюють на світових бенефіціарів», — написав Федієнко у Facebook. 

За словами нардепа, на колективний запит народних депутатів, регулятор лише зібрав від операторів мобільного зв’язку відписки, що вони працюють у межах чинних показників якості. 

Федієнко також додав дослівну відповідь Мінцифри на запит від нардепів: 

«В свою чергу, наведену у зверненні інформацію щодо скарг населення на якість мобільного зв’язку, зокрема у сільській місцевості, малих містах та вздовж основних транспортних маршрутів, буде враховано в межах компетенції Міністерства під час подальшої роботи та комунікацій з постачальниками та регуляторним органом. Разом з тим, пропозицію організувати та провести нараду за участі компетентних представників постачальників, регуляторного органу та інших зацікавлених органів державної влади для розгляду питання погіршення якості мобільного зв’язку, Мінцифри додатково опрацює, в межах компетенції та, за результатами відповідної наради, повідомить про результати», — говориться у відеовідповіді Мінцифри.

Народний депутат у своєму дописі наголошує на необхідності запровадження параметра «швидкість» для мобільного зв’язку на законодавчому рівні. 

«Хочу звернутись і до міністерства, і до регулятора, поки Верховна Рада України не змінить законодавство, запровадивши параметр швидкість, на підставі чого, ви запровадите мінімальну швидкість як мінімум 50 мегабіт/с, мобільні оператори і далі будуть вас ігнорувати. Тут звісно важливе питання і за Комітет цифрової трансформації», — наголосив Федієнко. 

З повним текстом звернення нардепа можна ознайомитися нижче.

«Я дуже схвально та позитивно підтримую впровадження 5G, та коли окрема приватна компанія вийшла на світову біржу, але найбільше мені хочеться, щоб громадяни України мали не тільки якісний голосовий зв’язок, та і цифровий зв’язок. Бо всі ті цифрові інновації, які запроваджується, ніколи не будуть працювати поки ми будемо мати такий неякісний мобільний звʼязок», — написав Олександр Федієнко. 

Читайте також
Кількість місць на проєкті IT Generation збільшили майже вдвічі — з 1000 до 1830
Кількість місць на проєкті IT Generation збільшили майже вдвічі — з 1000 до 1830
Кількість місць на проєкті IT Generation збільшили майже вдвічі — з 1000 до 1830
Київстар, Vodafone і lifecell втратили за півроку 4,5 млн активних сім-карт в Україні
Київстар, Vodafone і lifecell втратили за півроку 4,5 млн активних сім-карт в Україні
Київстар, Vodafone і lifecell втратили за півроку 4,5 млн активних сім-карт в Україні
З Днем Незалежності! В IT-ком'юніті України розповіли, що для них значить перемога над росією
З Днем Незалежності! В IT-ком'юніті України розповіли, що для них значить перемога над росією
З Днем Незалежності! В IT-ком'юніті України розповіли, що для них значить перемога над росією
Слава Україні! Героям Слава!
Президент підписав закон, який допоможе мобільним операторам оперативно відновлювати зв'язок
Президент підписав закон, який допоможе мобільним операторам оперативно відновлювати зв'язок
Президент підписав закон, який допоможе мобільним операторам оперативно відновлювати зв'язок

Хочете повідомити важливу новину? Пишіть у Telegram-бот

Головні події та корисні посилання в нашому Telegram-каналі

Обговорення
Коментарів поки немає.