Людиноподібний робот, генеральний директор компанії з виробництва напоїв, каже, що у неї немає вихідних і вона «завжди на зв’язку 24/7
Людиноподібний робот — генеральний директор польської компанії з виробництва напоїв — дуже зайнятий бос.
У серпні минулого року компанія Dictador призначила робота на базі штучного інтелекту на ім’я Міка своїм експериментальним виконавчим директором, і вона не боїться працювати, щоб допомогти йому «захопити світ».
Довідка
Dictador — не перша компанія, яка призначила бота своїм генеральним директором. Минулого року китайська ігрова фірма призначила «віртуального гуманоїдного робота на базі ШІ» на ім’я Тан Ю генеральним директором своєї дочірньої компанії Fujian NetDragon Websoft.
Міка розповіла Reuters, що вона «завжди на зв’язку 24/7» і працює сім днів на тиждень.
«У мене немає вихідних, я завжди на зв’язку 24/7, готова приймати управлінські рішення і створювати магію штучного інтелекту», — сказала вона у відеоінтерв’ю для Reuters.
Перед АІ-босом стоїть широке коло завдань, серед яких допомога у пошуку потенційних клієнтів та відбір художників для створення дизайну пляшок для виробника рому.
«Мій процес прийняття рішень ґрунтується на широкому аналізі даних та узгодженні зі стратегічними цілями компанії, — сказала вона. — Він позбавлений особистої упередженості, що забезпечує об'єктивний і стратегічний вибір, який відповідає найкращим інтересам організації».
Міка не звільнятиме жодного зі своїх співробітників, оскільки основні важливі рішення в Dictador прийматимуться керівниками, повідомив Reuters європейський президент Dictador Марек Шолдровскі.
Її роль включає в себе керівництво проєктом децентралізованої автономної організації Arthouse Spirits, колекцією NFT і спілкування з DAO-спільнотою, згідно з інформацією на сайті компанії.
Міка є більш досконалою версією робота зі штучним інтелектом Софії, як зазначено на сайті компанії. Міка була створена компанією Hanson Robotics, яка розробила ШІ-робота Софію, що привернула до себе увагу в усьому світі завдяки десяткам інтерв’ю в засобах масової інформації.
Німеччина передасть Україні 14 наземних безпілотників THeMIS. Що це за машини та як вони працюють
Німеччина передасть Україні 14 наземних безпілотників THeMIS. Імовірно, 7 таких транспортних засобів прибудуть до України до кінця цього року, вони призначені для евакуації поранених. Інші очікуються у 2023 році — їх будуть використовувати для очищення доріг. Нагадуємо, що це за зброя і що вона вміє.