Безлім вакансій для пошуку intern та junior! Заходьте на jobs.dev.ua і розміщуйте вакансії! 🧑💻
Марія БровінськаУвійти в ІТ
17 травня 2022, 10:16
2022-05-17
«Продаю себе. Погодинно». Український дизайнер виставив на продаж свій час: готовий консультувати, розбирати проєкти та просто поговорити
Product designer в чеському стартапі Rohlik Group та Creative director і co-founder в Projector online institute Михайло Рибачук виставив в LinkedIn себе на продаж.
Product designer в чеському стартапі Rohlik Group та Creative director і co-founder в Projector online institute Михайло Рибачук виставив в LinkedIn себе на продаж.
«Міша на продаж. Продаю себе. Погодинно. Ціну складаєте ви. Напрямок спрямування плати обираєте ви», — написав хлопець у своєму пості.
Михайло — дизайнер із 7-річним досвідом.
«Міша вивчив UX-у більше ніж 100 дівчаток (отакий я сексист). [Майже] Ніхто не скаржився», — зазначив Рибачук у своєму оголошенні, описуючи себе від третьої особи.
Він пропонує профконсультації у сфері продуктового та інтерфейс дизайну, проходження співбесід на відповідні позиції, створення продуктового портфоліо, або ж просто поговорити «про філософію, космос, Черчилля, стоїків, пиво… багато про що».
«Дизайн — це частина мене. Дизайн — це не рухати пікселі в Figma, а змусити працювати те, що раніше навіть не існувало. Дизайн — це світогляд, який змінює вас від п’ят до потилиці, у переносному сенсі, звісно», — розповідає про себе хлопець.
Велике перезавантаження кар’єри під час війни. Як вінницький дизайнер навчався у EPAM University, реєструвався у «Дія City» та змінював роботу, незважаючи на війну
dev.ua запускає джобборд з акційною пропозицією для IT-роботодавців
Мануал для джуна. Що треба знати новачку у frontend-розробці перед співбесідою на проєкт мрії: запитання для інтерв'ю та приклади тестових
Створювати ІТ-продукти можна на різних рівнях і вдосконалювати їх як зсередини, (backend), так і ззовні (frontend). Візьмемо, наприклад, сайт. Спеціаліст може працювати із завданнями «під капотом», а може розвивати інтерфейс сайту, застосунку чи спеціальне програмне забезпечення для бізнесу, щоб вони були зручними, зрозумілими та функціональними.
Останнім якраз займається frontend-інженер. Що ще треба знати джунам про frontend-розробку, що не варто робити перед співбесідою та на які запитання відповісти, щоби бути готовим на 100% — Frontend Engineer у Levi9 Олексій Горбунов розклав все по поличках у цьому матеріалі.
«Після випуску про IT-Generation хочеться зробити тред про те, як IT-школи вас най**ують». Відомий IT-блогер Діма Малєєв розповів, що думає про IT-освіту
Відомий IT-блогер Діма Малєєв розповів своє ставлення до IT-курсів, які наразі продукуються в Україні. «Після сьогоднішнього випуску про IT-Generation, хочеться зробити невеликий тред про те, як IT-школи вас най**ують, продаючи курси, які вам ніяк не допоможуть. І навіть якщо ви виграєте грант від програми — ви просто згаєте час», — написав він у Twitter.
Публікуємо його допис із частковою цензурою.
50 питань та відповідей щодо програмування для підготовки до технічного інтерв'ю
Готуючись до співбесіди, багато програмістів-початківців поняття не мають, яких питань очікувати від інтерв’юрів — чи це співбесіда в стартап, чи в технологічний гігант на кшталт Amazon, Microsoft або Google. У статті на Hacker Noon розробник Джавін Пол зібрав питання, які люблять ставити на таких інтерв’ю, а також відповіді на них та додаткові ресурси для підготовки.