💳 Trustee Plus — твоя персональна картка європейського банку: 3 хвилини і 10 євро 👉
Олександр КузьменкоТаке життя
20 серпня 2024, 15:37
2024-08-20
«Чоловіків, із якими я зустрічаюся, лякає мій успіх». 26-річна software engineer поскаржилася, що її успішна кар'єра в IT заважає на побаченнях
За словами програмістки з Нью-Йорка, коли вона приходить на побачення, чоловіки або надмірно захоплюються її технічною кар'єрою й ідеалізують, або ж відчувають загрозу й принижують її заслуги.
«Вивчаючи комп’ютерні науки в коледжі, я почала помічати, що моя кар'єра заважає стосункам», — розповіла вона виданню Business Insider.
Інженерка розповіла, що коли вже мала роботу в аспірантурі, почала зустрічатися з одногрупником, який також вивчав інформатику й усе ще шукав роботу. Вона «з усіх сил намагалася допомогти йому знайти можливості», подати резюме та підготуватися до співбесіди.
За її словами, згодом вона отримала від нього несподіване повідомлення про те, що він розриває стосунки, бо не має часу, щоб розставити пріоритети.
«Я подумала, що, можливо, він мав на увазі, що йому потрібно зосередитися на пошуку роботи, але пізніше він написав: „У тебе є пропозиція роботи, а в мене — ні. Вибач“», — стверджує дівчина.
Вона говорить, що чоловіки з техіндустрії також часто схильні применшувати її професійні навички.
«Більшість хлопців, із якими я зустрічаюся, також працюють у сфері технологій, тому що мені подобається мати когось, із ким можна потеревенити, але мені здається, що коли йдеться про мою роботу, вони применшують мої успіхи й відходять від розмов про кар'єру», — вказує програмістка.
Вона розповіла, що якось схвильовано розповідала колишньому про успішну презентацію, яку провела на роботі, але він одразу ж применшив її досягнення, припустивши, що вона пройшла добре лише тому, що дівчина, мабуть, розсмішила команду. За її словами, чоловік тоді мав труднощі в кар'єрі, і така поведінка могла бути відображенням його невпевненості в собі.
«Зрештою, я порвала з ним, коли втомилася від того, що мене постійно принижували. Кумедно, що через кілька років він звернувся до мене з проханням про пораду щодо програмування й похвалив мій досвід — що було занадто мало, занадто пізно», — говорить інженерка. За її словами, з подібними проблемами стикаються багато її подруг з IT.
Вона також описує зворотну ситуацію, коли чоловіки надто захоплюються ідеєю зустрічатися з жінкою, яка працює у сфері технологій, і ставляться до неї як до дівчини зі своїх фантазій.
За її словами, один із таких бойфрендів був дуже розчарований, коли інженерка сказала йому, що отримала нову роботу у фінансовій установі, а не в ігровій індустрії.
«Він був не в собі й сказав мені, що засмучений тим, що я не реалізую свою „мрію“ про геймінг. Звичайно, мені подобалося грати, але я ніколи не казала, що це моя мрія. Я була молода й почувалася незручно, тому віджартувалася, сказавши йому, що мені просто потрібна робота, щоб оплачувати рахунки», — розповіла програмістка.
Вона стверджує, що її колишній хлопець був дуже розчарований тим, що вона не відповідала його уявленням про «задротську геймерку» («nerdy gamer girl aesthetic» в оригіналі).
Інженерка говорить, що тепер більше не погоджується зустрічатися з чоловіками, які не приймають її такою, якою вона є. Вона зауважує, що не всі чоловіки, з якими вона зустрічалася, ставилися до неї подібним чином, і в неї було кілька чудових стосунків.
«Зрештою, я хотіла би знайти серйозні стосунки, але бути самотньою набагато приємніше, ніж занурюватися у стосунки, які мені не підходять. Мені потрібен хтось, із ким я відчуваю глибокий зв’язок, хто доповнює моє життя, і без того квітуче життя», — говорить програмістка.
Професії у геймдеві. Хто такий левел-дизайнер і як ним стати?
Ми продовжуємо нашу рубрику, присвячену професіям у геймдеві. Тема нового матеріалу в ній — левел-дизайн. Його вважають підвидом геймдизайну, але все-таки практично кожна студія хоче окрему людину на позицію левел-дизайнера. Адже у цій спеціальності вистачає своїх нюансів та особливостей.
Розібратися з ними всіма нам допоміг досвідчений левел-дизайнер зі студії Fractured Byte Дмитро Нестеренко. Також він веде свій блог Game Designer Notes про геймдизайн в цілому, в якому розбирає багато цікавих нюансів розробки ігор.
☕☕☕