UNIT.City — місце, де люди працюють... КРАЩЕ! Обирай свій простір просто зараз 👉
Ігор Вишневський Війна
28 березня 2026, 15:14
2026-03-28
Pussy Riot пікетували штаб-квартиру американської технологічної компанії. До чого тут війна в Україні
Активістки російської групи Pussy Riot пікетували штаб-квартиру американської технологічної компанії Ubiquiti, звинуваюючи її в пособництві росії у її війни в Україні.
Активістки російської групи Pussy Riot пікетували штаб-квартиру американської технологічної компанії Ubiquiti, звинуваюючи її в пособництві росії у її війни в Україні.
Як пише «Мілітарний», учасниці акції стверджують, що обладнання Ubiquiti стало основною заміною терміналам Starlink для російських військ.
Протестувальниці висунули до керівництва Ubiquiti вимогу негайно припинити співпрацю з агресором, а також дотримуватися санкцій США та визнати факт використання їхнього обладнання російською армією.
Крім того, учасниці Pussy Riot вимагають від Ubiquiti розпочати співпрацю з українською стороною та розробити механізми для блокування їхніх пристроїв на окупованих територіях.
Видання пише, що 80% радіомостів, котрі використовуються російськими військами на фронті, вироблені саме компанією Ubiquiti.
Тим часом, два ключові провайдери супутникового зв’язку рф також «уже не на зв’язку»: українські хакери атакували «Триколор» і «Газпром космічні системи».
Атлас зброї: Німеччина передає захисникам чергові MARS II. Які ще РСЗВ отримала Україна від західних партнерів та як вони працюють
Федеральне міністерство оборони Німеччини повідомило у Twitter, що у найближчі кілька тижнів Україні будуть передані чергові системи залпового вогню MARS II.
Раніше ми розповідали про те, які РСЗВ партнери надіслали на допомогу українським воїнам. Нагадуємо про це знову.
(Текст від 26 липня)
Тайвань передав Україні 800 БПЛА Revolver 860 Armed VTOL. Які ще безпілотники отримали захисники від західних партнерів і як вони працюють
Тайвань передав Україні 800 БПЛА Revolver 860 Armed VTOL, про це повідомляє видання Bild. Дрон-бомбардувальник ближнього радіусу може нести до восьми 60-мм артилерійських мін і наводитися на ціль із високою точністю, скидаючи їх один за одним. Раніше ми розповідали, які дрони вже є на озброєнні ЗСУ. Нагадуємо про це знову.