Що робити, щоб ваші твіти не блокували кремлеботи. Інструкція
Соціальна мережа Twitter — один з головних майданчиків для поширення інформації про війну в Україні західній спільноті. Але де правда про війну, там відразу з’являються боти Кремля, які кидають страйки. Розповідаємо що робити, аби ваші твіти не блокували.
Соціальна мережа Twitter — один з головних майданчиків для поширення інформації про війну в Україні західній спільноті. Але де правда про війну, там відразу з’являються боти Кремля, які кидають страйки. Розповідаємо що робити, аби ваші твіти не блокували.
Масово банити українські акаунти та коментарі почали після активного вторгнення окупантів, коли активізувались російські боти. Вони знаходять пости українців, та провокують їх на емоційні висловлювання або закидують соцмережі скаргами, через що активістів банять.
Зазвичай банять за інформацію про військові злочини, за «мову ненависті», тобто різкі чи емоційні висловлювання проти росіян і за номера карток, чеки, звіти волонтерів про витрачені кошти чи будь-яку інформацію, що може потрапити під гриф «розповсюдження персональних даних.
Ось поради як максимально убезпечити себе від блокування в Twitter:
— Попередньо в налаштуваннях Twitter змінити мову на англійську — тоді скарги на твіт будуть спрямовані до західної техпідтримки, а не до української. Щоб змінити мову інтерфейсу, потрібно зайти в налаштування і у випадаючому меню обрати англійську.
— До акаунту Twitter слід привʼязати свій номер телефону + email-адресу.
— Дотримуватися правил Twitter. Під блокування потрапляють твіти про насилля, тероризм, сексуальну експлуатацію, переслідування, розпалювання ворожнечі, самогубство, порно, небезпечні чи заборонені товари.
— Не комунікувати з російськими чи проросійськими «тролями». Їхня головна мета — вас провокуватимуть, щоб потім поскаржитися на ваші твіти.
— Завести резервний канал комунікації на випадок тимчасового чи повноцінного блокування. Також це найшвидший варіант відновити комунікацію, поки служба підтримки розглядає скаргу, а вам терміново потрібно вести сторінку.
— В разі потреби, звернутися до представників Міністерства цифрової трансформації, оскільки вони підтримують безпосередній зв’язок із командами Meta та Twitter.
Варто пам’ятати, що в профілі забороняється видавати себе за інших осіб, використовувати чужі фото/відео, які було створено чи розповсюджено без згоди власника.
Також забороняється порушення авторських прав та спотворювати інформацію — штучно доповнювати, приховувати або підроблювати.
Битва за розум. Як Facebook і Twitter спинили операцію США, спрямовану проти російської пропаганди в соцмережах
Twitter, Facebook і Instagram видалили низку облікових записів, які були спрямовані проти російської пропаганди і боролися з нею в тому числі і за допомогою мемів. За словами дослідників, кампанія тривала майже 5 років. Розповідаємо головне з матеріалу Vice.