🚀 Trustee Plus - картка європейського банку і криптогаманець. Встанови додаток 👉
Наталя ХандусенкоСтартап
11 грудня 2024, 17:56
2024-12-11
Sifted представив рейтинг 250 швидкозростаючих стартапів Європи, до якого увійшли українські компанії
До рейтингу Sifted 250 увійшли європейські стартапи, які демонструють зростанням доходу протягом останніх трьох років. Найбільше стартапів у списку з Лондону — 57, а за технологічно вертикаллю — це B2B SaaS (75 компаній).
Разом 250 стартапів за останні три фінансові роки отримали дохід у розмірі 6,86 млрд євро і працевлаштували понад 25 000 осіб по всьому континенту. У середньому вони залучили 70,67 млн євро капіталу, повідомляє Sifted.
10 компаній, що найшвидше зростають у 2024 році:
Allica Bank — банк для малого та середнього бізнесу (Великобританія) kompasbank — банк для МСП (Данія);
Artios Pharma — ліки проти раку (Великобританія);
Finn — сервіс підписки на автомобілі (Німеччина);
Orbem — візуалізація на основі ШІ для сканування об'єктів (Німеччина);
Klimate — стратегії видалення вуглецю (Данія);
Kovalee — видавець споживчих додатків (Франція);
Swan — вбудований банківський гравець (Франція);
Jeff — цифровий банкінг (Латвія);
Dalma — страхування домашніх тварин (Франція).
До рейтингу увійшли два українські стартапи: FoodTech-стартап Choice (143 місце) та Liki24 (227 місце).
Вас також кусають комарі? Розповідаємо про пристрій від українських стартаперів, який може цьому зарадити
Як зауважив нещодавно один військовий, якой побажав залишитись невідомим, орки, може, й не поцілять, а комарі точно зʼїдять. І від них потерпають зараз багато українців.
Позбавитись від комарів назавжди ефективно й екологічно допоможе гаджет Mosqitter. Цей стартап заснували дві українки — Анастасія Романова та Ольга Дьячук.
Ми вирішили нагадати, що може Mosqitter, про принципи його роботи та особливості, на злобу дня.
(текст від 21 жовтня 2021 року)