💳 Кожен. Повинен. Мати. Trustee Plus: криптогаманець і європейська платіжна картка з лімітом 50к євро 👉
Микита КазимировТаке життя
14 липня 2022, 15:00
2022-07-14
Смартфони-флагмани 2022 року – найкращі телефони від кожної компанії
Щороку виробники смартфонів випускають одразу по кілька пристроїв, щоб охопити якнайбільше людей. Але лише один зі своїх компанії позиціонують як по-справжньому топовий та найкращий. Подібні смартфони називають флагманами, до них зазвичай прикута особлива увага.
Якщо ви хочете максимуму від свого телефону, варто звернути увагу якраз на флагмани. Тому ми зібрали для вас найкращі смартфони-флагмани 2022 року в одній добірці — щоб ви могли обрати найкраще.
Смартфони від Apple представлення не потребують, і iPhone 13 — не виняток. Варіант iPhone 13 Pro Max відрізняється, на перший погляд, лише збільшеним розміром екрану та покращеною камерою, яка і так у iPhone вважається чи не найкращою для зйомки.
Але насправді все ще більш просунуте. У iPhone 13 Pro Max більше оперативної пам’яті та ядер для обробки графіки. І навіть модулі камери, які нібито збігаються із звичайним iPhone 13, у Pro-версії краще працюють зі зйомкою у темряві. А екран топової моделі підтримує частоту оновлення до 120 Гц, через що всі рухи на ньому здаються неймовірно плавними.
В іншому ж ви отримаєте всі фірмові переваги від Apple, включаючи операційну систему iOS, яка дарує вкрай приємний досвід використання. Щоправда, її закрита структура може стати мінусом для користувачів, котрі хочуть отримати повний контроль над своїм пристроєм. Але для стандартного використання iOS більш ніж достатньо.
Ціни на iPhone 13 Pro Max стартують від 40 000 гривень.
Samsung Galaxy S22 Ultra
У сьогоднішніх реаліях Samsung — це єдина компанія, яка може змагатися з Apple на рівних. Мабуть, саме тому дві мегакорпорації постійно «позичають» ідеї одна в одної. Втім, це ніяк не заважає Samsung Galaxy S22 Ultra бути одним із найкращих смартфонів.
У випадку Galaxy S22 Ultra розробники трохи схитрили, об'єднавши в одному смартфоні напрацювання не тільки серії S, але і Note. Звідси чудова підтримка стілус S-Pen, за допомогою якого можна перетворити смартфон на дуже дорогий і прогресивний записник.
Втім, Galaxy S22 Ultra купують явно не заради цього. Смартфон пропонує все те, за що люблять Samsung, причому у найкращому вигляді. У пристрої встановлений найкращий екран серед усіх флагманів, система камер тут дозволяє робити чудові знімки за будь-яких умов, а з місцевим зумом вдасться чи не кратери Місяця побачити. І все це — на зміненій до невпізнанності системі Android, так що покопатися у своєму телефоні ви зможете вдосталь.
Єдиний проблемний момент телефону — процесор Exynos власного виробництва Samsung. Він не найгірший, але у всьому поступається аналогам від Snapdragon.
Ціни на Samsung Galaxy S22 Ultra стартують від 43 000 гривень.
Google Pixel 6 Pro
У плані смартфонів Google відома насамперед за рахунок своєї операційної системи Android, яка встановлена на 72% усіх смартфонів у світі. Тому випуск пристроїв Pixel для компанії — це більше історія про престиж, а не продажі. І оскільки свій статус Google треба підтримувати постійно на високому рівні, телефони у неї виходять цікавими.
Google Pixel 6 Pro розвиває сильні сторони серії Pixel, на яку звертають увагу з двох основних причин. Перша — дуже якісні камери, фото з яких завдяки додатковим алгоритмам обробки від Google виходять топової якості. Друга — чиста система Android без зайвих встановлених програм. Все ж таки Google не треба виділятися, Android і так їй належить.
Радує Google Pixel 6 Pro і OLED-екраном із частотою оновлення 120 Гц. А за продуктивністю смартфон вважається одним із найшвидших завдяки унікальному процесору Google Tensor. Єдине, на що скаржаться критики та користувачі, — це надто яскрава реалізація технології HDR. Але її можна налаштувати.
Ціни на Google Pixel 6 Pro стартують від 30 000 гривень.
Oppo Find X5 Pro
Бренд Oppo належить компанії BBK Electronics, яка позиціонує його як продукцію преміальної якості для найвибагливіших користувачів. І серія Find — це втілення найкращого, що можуть запропонувати сучасні смартфони.
Oppo Find X5 Pro приємно вражає вже одним дизайном. Лицьова панель практично повністю безрамкова, а виріз під основні камери досить симпатично оформлений. Камери ще й якість зйомки надають чудову. Задня панель у смартфона з кераміки, що додатково захищає його від подряпин.
Працює Find X5 Pro на топовому процесорі від Snapdragon, тому з продуктивністю у нього проблем немає. А акумулятор на 5000 мА*год дозволить пристрою працювати навіть при найсерйозніших навантаженнях.
Ціни на Oppo Find X5 Pro стартують від 34 000 гривень.
Xiaomi 12 Pro
Xiaomi у свідомості людей закріпилася виключно як компанія, яка робить гарні бюджетні смартфони. Частка правди в цьому є, адже доступні смартфони у Xiaomi і справді найкращі. Тільки ось і про преміальний сегмент компанія не забуває, що підтверджує якість Xiaomi 12 Pro.
Ставка в Xiaomi 12 Pro зроблена на якість фото та відео, що помітно за основним модулем камери. Нехай його розмір вас не бентежить, адже завдяки збільшеній матриці камера здатна захоплювати більше світла та видавати гідні знімки за будь-яких умов. А чотири динаміки у телефоні цілком зможуть замінити портативну колонку.
У всьому іншому Xiaomi 12 Pro — це «просто» топовий смартфон у всьому. З потужним процесором, чудовим екраном, витривалим акумулятором та фірмовою оболонкою MIUI, у якої вистачає своїх фанатів.
Ціни на Xiaomi 12 Pro стартують від 33 000 гривень.
Вас також кусають комарі? Розповідаємо про пристрій від українських стартаперів, який може цьому зарадити
Як зауважив нещодавно один військовий, якой побажав залишитись невідомим, орки, може, й не поцілять, а комарі точно зʼїдять. І від них потерпають зараз багато українців.
Позбавитись від комарів назавжди ефективно й екологічно допоможе гаджет Mosqitter. Цей стартап заснували дві українки — Анастасія Романова та Ольга Дьячук.
Ми вирішили нагадати, що може Mosqitter, про принципи його роботи та особливості, на злобу дня.
(текст від 21 жовтня 2021 року)
Транспорт завтрашнього дня – найцікавіші футуристичні автомобілі
Фантасти 20-го століття пророкували, що до 2022 року людство вже обов’язково активно використовуватиме автомобілі, що літають. Реальність виявилася дещо прозаїчнішою, тому транспортом ми досі користуємося «звичайним». Втім, і серед нього вже вистачає досить футуристичних моделей, які начебто приїхали до нас із кіберпанк-фільмів.
Розповідаємо про найцікавіші автомобілі «завтрашнього дня», які вже існують. Тобто не обмежуються одними концепт-артами та 3D-моделями.
Ігрові консолі. Чим вони відрізняються і яку варто вибрати?
У 2022 році активне протистояння між ігровими консолями дещо зійшло нанівець. Практично всі сьогодні активно підглядають ідеї одна в одної (і в ПК), що поступово зводить різницю до мінімуму. Але вона таки є, і для когось кілька особливостей однієї консолі можуть виявитися вирішальними при покупці.
Розповідаємо про різницю між сучасними ігровими консолями, щоб допомогти вам із вибором.