💳 Кожен. Повинен. Мати. Trustee Plus: криптогаманець і європейська платіжна картка з лімітом 50к євро 👉
Олександр КузьменкоГаряченьке
18 січня 2024, 15:50
2024-01-18
«Колись я теж хотів мільярд, я хотів 10 млрд, я хотів IPO». Співвласник «Нової пошти» розповів, як переріс амбіції вийти на IPO
Володимир Поперешнюк, співзасновник «Нової пошти», яка нещодавно оголосила про перейменування в групу Nova, заявив, що не думає про вихід на IPO. Головним, на його думку, є постійне оновлення і поліпшення.
Про це Поперешнюк в ефірі «Business Breakfast із Володимиром Федоріним», пише Forbes. За словами підприємця, щоб компанія коштувала 1 млрд, 10 млрд або 100 млрд, потрібно щодня робити кроки для її покращення.
«Колись я теж хотів мільярд, я хотів 10 млрд, я хотів IPO. Це все було. У мене є великий досвід — я вже переріс оці всі IPO, оці всі амбіції», — сказав співвласник «Нової пошти».
Поперешнюк вважає, що єдиний шлях для бізнесу вижити й розвиватися — це постійно оновлюватися.
«У тебе є проблеми з клієнтами — піди виправ це. Ти побачив якусь можливість — іди реалізуй. І так, якщо ти не будеш зупинятися, покроково щодня поліпшуватимеш свою компанію, то з часом вона коштуватиме й 1 млрд, і 10 млрд, і 100 млрд», — зазначив Поперешнюк.
Говорячи про вихід компанії на європейський ринок, бізнесмен зазначив, що ««Нова пошта» давно мріяла «вийти на поле з чемпіонами світу» та спробувати свої сили в інших країнах.
«Сьогодні ми не конкуруємо з Impost, з DPD, не конкуруємо з іншими гравцями на європейському ринку. Ми просто вийшли з ними на одне поле. Знаєте, як оце грає „Барселона“, а ми десь поруч із ними граємо», — вдався до футбольних аналогій Попершнюк.
Нагадаємо, що раніше він запитав клієнтів «Нової пошти» про новий функціонал, який вони б хотіли побачити цього року. Ось найцікавіші ідеї, які запропонували користувачі.
Як працюють поштомати від «Нова пошта», Meest та ROZETKA, і що потрібно, аби ними скористатись
Зараз, щоб отримати чи відправити посилку навіть не потрібно йти до відділення служби доставки, чекати довгі черги та витрачати купу часу. Це можна зробити за допомогою поштоматів — автоматичних теміналів, які розташовані у місцях активних переміщень людей, магазинах, супермаркетах та навіть в житлових будинках.
dev.ua зібрав інформацію про термінали різних сервісів доставки, де вони знаходяться, чим відрізняються, як скористатись поштоматом та які особливості вони мають.
(оновлений текст від 17 листопада 2021 року)