UNIT.City — місце, де люди працюють... КРАЩЕ! Обирай свій простір просто зараз 👉
Олександр КузьменкоГроші
4 листопада 2025, 16:52
2025-11-04
PlayCity у жовтні заблокувала 93 сторінки в Instagram і TikTok та наклала штрафи на понад 24 млн грн
У Міністерстві цифрової трансформації розповіли про результати роботи державної агенції для регулювання азартних ігор і лотерей PlayCity за жовтень 2025 року. Штрафи в розмірі 4,8 млн грн отримали чотири блогери та «спортивний сайт».
У Міністерстві цифрової трансформації розповіли про результати роботи державної агенції для регулювання азартних ігор і лотерей PlayCity за жовтень 2025 року. Штрафи в розмірі 4,8 млн грн отримали чотири блогери та «спортивний сайт».
Про це йдеться в повідомленні пресслужби Мінцифри. У ньому вказано, що жовтні з допомогою системи трекінгу нелегальних вебсайтів було заблоковано 314 ресурсів, зокрема 19 унікальних доменів та 295 «дзеркал»
«Заблоковано 93 сторінки в Instagram і TikTok за незаконне просування азартних ігор. До чотирьох блогерів та спортивного сайту вже застосували штрафи на загальну суму ₴24 млн. Інші порушення — на розгляді», — зазначили в Мінцифри.
«Спортивний сайт», про який іде мова, це товариство з обмеженою відповідальністю «СПОРТ СЄГОДНЯ», яке володіє спортивним сайтом Tribuna. Раніше повідомлялося, що його оштрафували на 4,8 млн грн.
Раніше dev.ua писав про те, як державне агентство PlayCity оштрафувало блогерку Даріану Корецьку на 4,8 млн грн за незаконну рекламу онлайн-казино. Перевірка БЕБ довела, що «виграш» був вигаданим.
Це вже не перший випадок, коли регулятор штрафує блогерів за незаконну рекламу казино. Раніше Playcity повідомило про накладення штрафу у 4,8 млн грн на Instagram-блогерку Русалочку XL за незаконну рекламу азартних ігор.
Першим Instagram-блогером, якого PlayCity оштрафувало на 4,8 млн грн за рекламу казино, був Єлізар Башинський, а от іншу блогерку-мільйонницю Сімбочку за незаконну рекламу казино взагалі заблокували в Instagram разом з іншими блогерами з меншою аудиторією. Згодом і Сімбочці виписали штраф у майже 5 млн грн.
«Моя фінансова мета — накопичити $1 000 000, щоб мати пасивний дохід і жити на нього». Як айтішники витрачають гроші та в що інвестують
Зарплата айтішників в Україні — одна з найвищих. І ІТ-галузь під час війни — єдина галузь, яка зростає, попри війну. А айтішники — серед тих, хто найактивніше підтримують армію. Середній місячний донат айтішника становить 10% від зарплати, або $270. dev.ua вирішив розпитати айтішників, куди вони витрачають гроші й у що інвестують під час війни.