UNIT.City — місце, де люди працюють... КРАЩЕ! Обирай свій простір просто зараз 👉
Марія БровінськаГаряченьке
27 жовтня 2022, 14:41
2022-10-27
Світло поза графіками, або запасайтесь свічками. У Києві та області жорстко обмежать подачу електроенергії
Через нові пошкодження, отримані українською енергосистемою внаслідок атак військ рф, компанія «Укренерго» запроваджує більш жорсткі відключення електроенергії у Києві та Київській області. Про це повідомила прес-служба Київської міської державної адміністрації 27 жовтня.
Через нові пошкодження, отримані українською енергосистемою внаслідок атак військ рф, компанія «Укренерго» запроваджує більш жорсткі відключення електроенергії у Києві та Київській області. Про це повідомила прес-служба Київської міської державної адміністрації 27 жовтня.
За словами столичної влади, через удари росії по об'єктах критичної інфраструктури в Києві та області виник дефіцит потужності подачі електроенергії в розмірі 30% споживання. Задля того, щоб уникнути повного відключення світла у столиці, «Укренерго» вводить обмеження, які в КМДА назвали безпрецедентними.
«Графіки стабілізаційних відключень, складені напередодні, більше не є актуальними. На жаль, найближчими днями буде застосовано більш жорсткі та тривалі відключення електропостачання», — додали в адміністрації.
КМДА вкотре закликала українців помірно споживати електроенергію та не використовувати енергоємні прилади в період з 06:00 до 11:00 та з 17:00 до 23:00. Підприємців попросили обмежити зовнішнє освітлення у ресторанах, офісах та торгових центрах.
Тим часом ДСНС опублікувало фото з наслідками нічних прильотів по об'єктах енергетики на Київщині.