UNIT.City — місце, де люди працюють... КРАЩЕ! Обирай свій простір просто зараз 👉

«Уся наша техніка Apple офіційна, закуплена в авторизованого дистриб’ютора ASBIS». «Техно Їжак» розповів, як проходили обшуки БЕБ

Співробітники Бюро економічної безпеки провели обшуки на складах мережі магазинів «Техно Їжак» і вилучили нелегально завезену техніку Apple. Про це ми повідомляли в п’ятницю.

Залишити коментар
«Уся наша техніка Apple офіційна, закуплена в авторизованого дистриб’ютора ASBIS». «Техно Їжак» розповів, як проходили обшуки БЕБ

Співробітники Бюро економічної безпеки провели обшуки на складах мережі магазинів «Техно Їжак» і вилучили нелегально завезену техніку Apple. Про це ми повідомляли в п’ятницю.

Сьогодні пресслужба мережі надіслала офіційну заяву щодо обшуків.

Як виявилося, обшуки 11 липня проводилися не тільки на складах, а ще й в офісах, а  також у квартирі й машині Олексія Гулого, засновника бренду та франшизи «Техно Їжак», БЕБ провело обшуки. 

«Ми вперше стикнулися з обшуками. Це було неочікувано. Зізнаємося, ми боялись чогось подібного, адже новини про тиск на бізнес постійно підігрівають цей страх», — йдеться в заяві.

Компанія підготувала такі тези після обшуків: 

  • Правоохоронці поводились професійно. «Обличчям у підлогу» нікого не клали. 
  • Уся наша техніка Apple офіційна та закуплена в авторизованого дистриб’ютора ASBIS.
  • Жодного товару не було вилучено чи конфісковано, оскільки на всю продукцію є повний пакет документів.
  • Було вилучено кілька блокнотів і робочих комп’ютерів. Особисті речі не вилучали.
  • Усі магазини продовжують працювати в штатному режимі, робота не зупинялась. 
  • На фото та відео, які поширювались у Telegram-каналах — не наші приміщення. Це неправдива інформація. 

«Ці звинувачення проти мене та бренду „Техно Їжак“ не є правдивими. Ряд телеграм-каналів звинуватив нас у контрабанді — ніколи таким не займалися. Наша діяльність повністю побудована відповідно до законодавства України. Жоден із франчайзі бренду ніколи не мав та не має складів у Львові. А на фото, які поширювались в мережі, узагалі не наші приміщення» — каже засновник бренду Олексій Гулий.

Що було раніше

Раніше компанія «Техно Їжак» опинилася в переліку мереж, які потрапили під перевірки в межах боротьби з тіньовим ринком електроніки в Україні.

Про вилучення гаджетів Apple на складах магазинів «Техно їжак» у Київській і Львівській областях повідомив журналіст Євген Плінський. Він розповів, що обшуки повʼязані зі схемою ввезення нелегальних телефонів львівських митників.

«За даними слідства, нелегальна техніка Apple потрапляла в Україну у відомих «бусах Iveco» повз увагу митниці, а потім великими партіями відправлялася поштою на мережеві склади магазинів. Зокрема, і на склади «Техно Їжака», — відзначив Плінський.

Восени минулого року генеральний директор мережі магазинів техніки COMFY Ігор Хижняк опублікував допис на Facebook, у якому розповів, що зміг придбати iPhone 16 в Україні до початку офіційних продажів. За його словами, за ці гаджети до держбюджету не сплатили «жодної копійки».

Хочете повідомити важливу новину? Пишіть у Telegram-бот

Головні події та корисні посилання в нашому Telegram-каналі

Обговорення
Коментарів поки немає.