🚀 Trustee Plus - картка європейського банку і криптогаманець. Встанови додаток 👉
Вікторія ГорбікГроші
12 червня 2023, 09:48
2023-06-12
Ціни на криптовалюту стабілізуються після падіння, спричиненого позовом регулятора до Binance та Coinbase
Криптовалюта починає стабілізуватися в понеділок 12 червня після різкого ринкового спаду, який минулого тижня спричинили звинувачення, які Комісія цінних паперів і бірж США висунула проти Coinbase і Binance за порушення прав на цінні папери. Про це повідомляє CNBC, посилаючись на дані CoinMarketCap.
Стабілізація спостерігається протягом останніх 24 годин, хоча деякі токени це продовжують падати, але це відбувається вже набагато повільніше. Низка криптовалют відновилась на однозначних відсотках.
За даними CoinMarketCap, монета Cardano, сьома за вартістю криптовалюта у світі, зросла більш ніж на 1% за останні 24 години, тоді як XRP Ripple, що займає шосте місце, зросла майже на 1%. Тим часом токен BNB Binance та SOL Solana все ще впали на 4% за останній день. Біткойн та ефір були відносно без змін.
У понеділок 5 червня Комісія з цінних паперів і бірж США подала до суду на Binance, генерального директора компанії Чанпена Чжао та оператора Binance.US. Регулятор висунув 13 звинувачень у тому, що криптобіржа завищувала обсяги торгів, перенаправляла кошти клієнтів, не обмежувала доступ клієнтів із США до своєї платформи та вводила в оману інвесторів щодо своїх засобів контролю за ринком.
Майже одразу після подання позову 5 червня Binance тимчасово зупинив виведення біткоїнів.
Через день після того, як провідний регулятор США подав до суду на обидві біржі, компанія обробки даних Nansen повідомила у вівторок 6 червня про витік $790 млн із криптобіржі Binance, які витягли інвестори.
Криптозима в дії, або трильйони доларів на вітер. 7 висновків про те, що відбувається на крипторинку
Криптозима змусила колись квітучі фірми оголошувати про банкрутство, а інвесторів нервово розпродавати криптоактиви. Forbes розібрав, які наслідки можуть мати такі розпродажі, вартістю в трильйони доларів. Публікуємо сім найцікавіших висновків.