У застосунку «Армія+» запрацювала нова програма зі знижками та послугами для військових — «Плюси»
Нова програма «Плюси» у застосунку «Армія+» надаватиме захисникам низку преференцій у повсякденному житті, наприклад, знижки на пальне.
Нова програма «Плюси» у застосунку «Армія+» надаватиме захисникам низку преференцій у повсякденному житті, наприклад, знижки на пальне.
Нова програма «Плюси» у застосунку «Армія+» надаватиме захисникам низку преференцій у повсякденному житті, наприклад, знижки на пальне.
Ця програма, яка на основі співпраці із бізнесом, пропонує користувачам застосунку «Армія+», яких вже 500 000, доступ до спеціальних пропозицій на товари та послуги, серед яких:
До програми приєднуватимуться інші національні бізнеси, а воїни отримуватимуть все більше привілеїв — від знижок на послуги до пріоритетного доступу до культурних заходів, зазначив Міністр оборони України Рустем Умєров.
Скористатися програмою зараз можуть військовослужбовці ЗСУ, НГУ та ДССТУ. Згодом доступ буде відкрито для всіх Сил оборони України.



