😍 Спробуй Новий Trustee Plus на дотик - твій криптогаманець і платіжна картка тут 👉
Олег ОнопрієнкоГаряченьке
11 березня 2025, 15:00
2025-03-11
Україна підписала меморандум про співпрацю в кібербезпеці з Європейським Центром кіберкомпетентності
Україна та Європейський Центр кіберкомпетентності (ECCC) підписали меморандум про поглиблення співпраці у сфері кібербезпеки. Документ передбачає посилення колективної кібербезпеки, обмін даними та спільну протидію кіберзагрозам.
Україна та Європейський Центр кіберкомпетентності (ECCC) підписали меморандум про поглиблення співпраці у сфері кібербезпеки. Документ передбачає посилення колективної кібербезпеки, обмін даними та спільну протидію кіберзагрозам.
Документ обидві сторони підписали під час заходу Kyiv International Cyber Resilience Forum 2025, передає dev.ua.
З української сторони меморандум підписав заступник Секретаря Ради національної безпеки й оборони України Сергій Демедюк, а з боку ECCC — виконавчий директор Лука Тальяретті. Угода сприятиме розвитку механізмів швидкого реагування на кіберінциденти, а також підвищенню рівня кіберзахисту критичної інфраструктури.
Сторони домовилися про активну взаємодію у виявленні, аналізі та попередженні кіберзагроз, що сприятиме зміцненню кіберстійкості України та Європейського Союзу в умовах зростальних кіберризиків.
Лука Тальяретті має понад 20 років досвіду співпраці з європейськими інституціями та міжнародними організаціями, спеціалізуючись на цифровій трансформації, кібербезпеці та дослідженнях і розробках.
До призначення виконавчим директором ECCC у 2024 році він обіймав посади заступника виконавчого директора та виконувача обов’язків виконавчого директора агентства eu-LISA, яке управляє масштабними ІТ-системами ЄС. Раніше керував Глобальним технічним центром Групи з протидії підробці банкнот Центрального банку при Європейському центральному банку.
Очікується, що партнерство сприятиме посиленню інформаційного обміну між країнами, розробці спільних ініціатив і підготовці фахівців у сфері кібербезпеки.
Кіберфахівець підтвердив, що США надавали Україні підтримку в кіберпросторі. До чого може призвести їхня відмова від планування кібероперацій проти росії
Як ламають відео-ігри та викладають їхні піратські копії? Розповідає програміст
Що, юний хакер, тобі цікаво, які ігри ще досі не крякнули? Тоді мерщій читай цю статтю. Нижче ми розглянемо, які технології використовуються для захисту ігор від злому. Також не пройдемо повз рекордсменів. Дізнаємося про рекордний час, за який вдалося зламати гру. Та розглянемо справжніх «міцних горішків».