UNIT.City — місце, де люди працюють... КРАЩЕ! Обирай свій простір просто зараз 👉

Українські інвестори отримають доступ до акцій «Київстару» на Nasdaq

Оператор зв’язку «Київстар» та Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР) домовилися про створення механізму, який дозволить українцям купувати акції компанії Kyivstar Group Ltd., що торгуються на американській біржі Nasdaq під тикером KYIV.

Залишити коментар
Українські інвестори отримають доступ до акцій «Київстару» на Nasdaq

Оператор зв’язку «Київстар» та Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР) домовилися про створення механізму, який дозволить українцям купувати акції компанії Kyivstar Group Ltd., що торгуються на американській біржі Nasdaq під тикером KYIV.

Відповідний меморандум про співпрацю сторони підписали під час Конференції з відновлення України у Гданську. Партнерство передбачає запуск пілотного проєкту, який інтегрує український ринок капіталу в міжнародну фінансову інфраструктуру та розширить інвестиційні можливості для громадян.

Наразі компанія та регулятор спільно опрацьовують нормативні й організаційні передумови, щоб запустити цей інструмент відповідно до чинного законодавства України.

«Ми переконані, що українські інвестори повинні мати більше можливостей для участі в розвитку успішних українських компаній через ринкові механізми, які відповідають найкращим міжнародним практикам», — зазначив президент та СЕО «Київстару» Олександр Комаров.

Раніше голова НКЦПФР Олексій Семенок підтверджував, що Комісія веде переговори з оператором щодо запуску нових фінансових інструментів та екосистемних рішень для бізнесу. Крім акцій, «Київстар» також вивчає можливість виходу на внутрішній ринок з пробним випуском облігацій, що дозволить залучати додаткову ліквідність всередині країни.

За словами голови наглядової ради «Київстару» Каана Терзіоглу, сприяння розвитку локального ринку капіталу є обов’язком для великого бізнесу в Україні.

Нагадаємо, що з 15 серпня минулого року акції «Київстару» торгуються на Nasdaq під тикером KYIV. Наприкінці січня цього року компанія провела вторинне розміщення (SPO) 14,375 млн акцій за ціною $10,5 за штуку. Попит на цінні папери перевищив пропозицію у п’ять разів, внаслідок чого частка материнського холдингу VEON знизилася до 83,6%. У першому кварталі 2026 року оператор продемонстрував зростання виторгу на 31,3% до 13,9 млрд грн, а його показник EBITDA збільшився на 28,5% до 7,5 млрд грн.

Читайте головні IT-новини країни в нашому Telegram
Читайте головні IT-новини країни в нашому Telegram
По темi
Читайте головні IT-новини країни в нашому Telegram
«Київстар» запустив месенджери через Starlink Direct to Cell. Через супутник уже працюють Viber WhatsApp і Google Maps
«Київстар» запустив месенджери через Starlink Direct to Cell. Через супутник уже працюють Viber, WhatsApp і Google Maps
По темi
«Київстар» запустив месенджери через Starlink Direct to Cell. Через супутник уже працюють Viber, WhatsApp і Google Maps
Шахраї пропонують інвестувати в нібито акції «Київстар» на NASDAQ. Що відомо станом на зараз
Шахраї пропонують інвестувати в нібито акції «Київстар» на NASDAQ. Що відомо станом на зараз
По темi
Шахраї пропонують інвестувати в нібито акції «Київстар» на NASDAQ. Що відомо станом на зараз
«Поки результат виходу на біржу доволі позитивний». Після лістингу на Nasdaq капіталізація «Київстару» сягнула $313 млрд
«Поки результат виходу на біржу доволі позитивний». Після лістингу на Nasdaq капіталізація «Київстару» сягнула $3,13 млрд
По темi
«Поки результат виходу на біржу доволі позитивний». Після лістингу на Nasdaq капіталізація «Київстару» сягнула $3,13 млрд
Читайте також
«Київстар» відновлює пошук айтішників для розробки власних діджитал продуктів. Кого шукають
«Київстар» відновлює пошук айтішників для розробки власних діджитал продуктів. Кого шукають
«Київстар» відновлює пошук айтішників для розробки власних діджитал продуктів. Кого шукають
«Київстар» достроково погасив борги перед банками на 4,8 млрд грн
«Київстар» достроково погасив борги перед банками на 4,8 млрд грн
«Київстар» достроково погасив борги перед банками на 4,8 млрд грн
«Київстар» втратив більше мільйона абонентів. Відток клієнтів може продовжиться
«Київстар» втратив більше мільйона абонентів. Відток клієнтів може продовжиться
«Київстар» втратив більше мільйона абонентів. Відток клієнтів може продовжиться
Власник «Київстар» веде переговори з потенційними покупцями щодо продажу вишок в Україні
Власник «Київстар» веде переговори з потенційними покупцями щодо продажу вишок в Україні
Власник «Київстар» веде переговори з потенційними покупцями щодо продажу вишок в Україні

Хочете повідомити важливу новину? Пишіть у Telegram-бот

Головні події та корисні посилання в нашому Telegram-каналі

Обговорення
Коментарів поки немає.