🚀💳 Trustee Plus - більше ніж криптогаманець з європейською платіжною карткою. Спробуй 👉
Наталя ХандусенкоГроші
25 лютого 2025, 12:23
2025-02-25
Українсько-американський фонд Oppenheimer Acceleration інвестував у два стартапи, один із них з України
Українсько-американський фонд Oppenheimer Acceleration розпочинає першу акселераційну програму у березні, в рамках якої профінансують два стартапи: каліфорнійський Sierra Turbines та український PanoptesAI. Вони отримають $125 000 інвестицій.
Українсько-американський фонд Oppenheimer Acceleration розпочинає першу акселераційну програму у березні, в рамках якої профінансують два стартапи: каліфорнійський Sierra Turbines та український PanoptesAI. Вони отримають $125 000 інвестицій.
Про це повідомляє Forbes Ukraine. Спочатку стартапи отримають $25 000 на етапі підготовки до акселераційної програми, потім $100 000 — під час самої програми.
Oppenheimer Acceleration — українсько-американський венчурний фонд, створений NETWORK.VC для акселерації стартапів у сферах оборони, національної та громадської безпеки. Презентація фонду відбулася у листопаді 2024 року в Сан-Франциско. У стартапи першого набору акселераційної програми Oppenheimer Acceleration планує вкласти сукупно $2 млн. Фонд вже профінансував американський miltech-стартап MARA та українські Bavovna.AI й Swarmer.
Щодо нових інвестицій, українськийстартапPanoptesAI розробляє ШІ-систему, що обʼєднує в сітчасту мережу стаціонарні, мобільні та повітряні оптико-електронні станції, а також модулі радіоелектронної розвідки. Використовуючи ШІ, вона ідентифікує, відстежує та прогнозує траєкторії польоту обʼєктів. Система також забезпечує безперервний моніторинг і доступ до даних про повітряний простір у режимі реального часу.
Американський стартап Sierra Turbines виготовляє турбореактивні двигуни за технологіями, які можна використовувати у будівництві ракет та далекобійних дронів. Вже мають перші пробні інтеграції у США та шукають інвестиції для створення масштабного виробництва.
Вас також кусають комарі? Розповідаємо про пристрій від українських стартаперів, який може цьому зарадити
Як зауважив нещодавно один військовий, якой побажав залишитись невідомим, орки, може, й не поцілять, а комарі точно зʼїдять. І від них потерпають зараз багато українців.
Позбавитись від комарів назавжди ефективно й екологічно допоможе гаджет Mosqitter. Цей стартап заснували дві українки — Анастасія Романова та Ольга Дьячук.
Ми вирішили нагадати, що може Mosqitter, про принципи його роботи та особливості, на злобу дня.
(текст від 21 жовтня 2021 року)
Кнопка здоров'я. Українці розробили систему, яка рятує пацієнтів стаціонару від смерті. Вони - переможці IT Arena Lviv 2022
Медичний психолог, який переїхав в Україну з Москви в 2014 році, Іван Осадчий, придумав систему, яка допомагає медсестрі і пацієнтові не втратити один одного в стаціонарі. Його стартап knopka вже працює в декількох лікарнях понад три роки не лише в Україні, а й у Польщі.
Повторюємо історію стартапу-переможця IT Arena Lviv 2022. Текст від 28 вересня 2022 року.