😍 Спробуй Новий Trustee Plus на дотик - твій криптогаманець і платіжна картка тут 👉
Олександр КузьменкоГроші
17 лютого 2025, 15:04
2025-02-17
Український дроновий стартап Black Forest Systems залучив інвестицію від фонду Double Tap
Інвестиційна компанія Double Tap Investments, яка базується у Фінляндії та працює в Україні, зробила свою першу інвестицію в український стартап Black Forest Systems, що розробляє дрони, зокрема БпЛА «Вирок».
Інвестиційна компанія Double Tap Investments, яка базується у Фінляндії та працює в Україні, зробила свою першу інвестицію в український стартап Black Forest Systems, що розробляє дрони, зокрема БпЛА «Вирок».
Сума інвестиції не розголошується, але середній чек Double Tap складає від $100 000 до $300 000. Про це повідомляє «Forbes Україна». Фонд спеціалізується на трансформаційних технологічних секторах, включаючи оборону, кібербезпеку та штучний інтелект. У його фокусі — інвестиції з високою віддачею.
«Окрім підтримки стратегії DTI, спрямованої на допомогу Україні у перемозі, це співробітництво також відіграє значну роль у реалізації нещодавно опублікованої «Фінської стратегії розвитку безпілотних систем 2030», — зазначив співзасновник фонду Ян Саарінен.
Black Forest Systems виробляє розвідувально-ударний дрон підтримки піхоти «Вирок»; на його розробку пішло 6 місяців. Він призначений знищувати противників при штурмі або обороні й розрахований на використання звичайним піхотинцем з базовими технічними навичками.
У березні минулого року Ян Саарінен відвідав Київ, де зустрівся з понад 20 українськими стартап-компаніями, що працюють у сфері оборонних технологій. Він зазначив, що українські стартапи потребують інвестицій уже зараз, водночас це мають бути інвестиції «в можливості, а не в кількість», бо «немає сенсу заповнювати склади технікою, яка застаріє через 6 місяців».
Нещодавно в Double Tap оприлюднили свою офіційну позицію за результатами Мюнхенської конференції з безпеки.
«Послання зрозуміле: Європа повинна робити більше. Йдеться не лише про політику чи політику — йдеться про дії, стійкість та побудову майбутнього, в яке ми віримо. Double Tap Investments підтримує українські оборонні технології, зміцнюючи не лише Україну, а й увесь східний кордон Європи за допомогою інновацій у сфері стійкості», — відзначили в фонді.
23 школи дронів, які допоможуть навчитись керувати безпілотником. Куди звернутись, щоби стати оператором БПЛА
Про важливість безпілотників та, відповідно, операторів вже говорять дуже багато та скрізь. Військові чекають, що штати БпЛА в бригадах мають розширити, особливо після оголошення створення «Сил безпілотних систем».
До переліку із зібраних нами закладів, які навчають операторів БПЛА, додалась ще одна 23-тя в цьому списку школа. Додаємо школу операторів USMT та оновлюємо інформацію по іншим закладам.
Якщо ви знаєте, хто ще навчає пілотів для безпілотників, пишіть на пошту [email protected].
(оновлений текст від 22 липня 2022)
На український ударний дрон PUNISHER зібрали понад 1,3 млн грн. Що може гроза командних центрів ворога
Дмитро Томчук повідомив, що найлегші та найменші ударні дрони PUNISHER, які не мають аналогів у світі, тепер коштують $70 000. Виробник додав у комплекс ще одного безпілотника, і тепер їх там два. Дмитро пише, що Юлія Черешня та Павло Харузов зібрали на комплекс більше 1,3 млн грн.
Раніше він розповів журналісту dev.ua, що вміють ці «пташки», та чому саме вони можуть переламати хід війни на користь України.
(текст від 1 червня 2022 року)
США в черговому пакеті допомоги надасть Україні дрони Switchblade 600. Подробиці про ці та інші «пташки», якими користуються українські захисники
Серед списку допомоги, яку пропонує Пентагон, є дрони-камікадзе Switchblade 600, які офіційний Київ просив передати раніше.
Контракт на дослідження та розробку для 10 дронів SwitchBlade 600 виробника Aerovironment, очікується протягом наступних 30 днів, заявила прес-секретар Пентагона Джессіка Максвелл в електронному листі до News Defense.
Ми зібрали список дронів, які використовують українці проти ворога, в тому числі і подробиці про Switchblade 600.
(текст від 17 травня 2022)