😍 Спробуй Новий Trustee Plus на дотик - твій криптогаманець і платіжна картка тут 👉
Наталя ХандусенкоСтартап
12 лютого 2025, 16:57
2025-02-12
Український стартап Jetbeep придбав естонську компанію Parcelsea
Український провайдер технології автономних поштоматів Jetbeep оголосив про придбання свого партнера, Parcelsea — естонської компанії, що спеціалізується на виробництві поштоматах для приватних будинків і громад. Основний продукт Parcelsea, ком’юніті локер, створений на базі електроніки та програмного забезпечення Jetbeep.
Український провайдер технології автономних поштоматів Jetbeep оголосив про придбання свого партнера, Parcelsea — естонської компанії, що спеціалізується на виробництві поштоматах для приватних будинків і громад. Основний продукт Parcelsea, ком’юніті локер, створений на базі електроніки та програмного забезпечення Jetbeep.
Це придбання надає Jetbeep право на інтелектуальну власність та клієнтські контракти Parcelsea, а також залучає команду Parcelsea до складу Jetbeep для прискорення розгортання власної відкритої мережі на ринку ЕС. Крім того, це зміцнює ключове партнерство Jetbeep із Omniva.
«Розширюючи нашу відкриту мережу, ми робимо ще один важливий крок уперед, безпосередньо вирішуючи ключові хардверні виклики», — зазначив Валерій Чекалкін, співзасновник Jetbeep. «Ком’юніті локер, розроблений Parcelsea, пропонує унікальне та інноваційне дизайнерське рішення, яке ідеально балансує між зручністю для клієнта та ефективністю для перевізників. Ми віримо, що це дає нам суттєву конкурентну перевагу та наближає нас до досягнення стратегічних цілей. Крім того, ми раді стратегічному партнерству з Omniva, яке ще більше зміцнює наші позиції на ринку».
«Ми використовуємо контролери Jetbeep у наших ком’юніті локерах вже понад рік і повністю задоволені їхньою технологією. Для Parcelsea було логічним кроком об'єднати бізнеси, адже у нас схожі стратегічні цілі. Разом ми краще підготовлені до формування майбутнього індустрії останньої милі», — прокоментував Андрес Сампка, співзасновник Parcelsea.
Jetbeep розробляє технології для створення автономних поштоматів, допомагаючи клієнтам будувати власні поштомати з усіма необхідними функціями та необхідним UX. Технологія Jetbeep, що включає мікроконтролери, периферію та програмне забезпечення, забезпечує автономну, високотехнологічну та економічно вигідну роботу будь-якого поштомата, підтримуючи всі необхідні сценарії взаємодії клієнтів і кур'єрів. Стартап тісно співпрацює з партнерами, такими як системні інтегратори, виробники металу і постачальники програмного забезпечення для керування поштоматами, щоб створювати індивідуальні комплексні рішення.
Вас також кусають комарі? Розповідаємо про пристрій від українських стартаперів, який може цьому зарадити
Як зауважив нещодавно один військовий, якой побажав залишитись невідомим, орки, може, й не поцілять, а комарі точно зʼїдять. І від них потерпають зараз багато українців.
Позбавитись від комарів назавжди ефективно й екологічно допоможе гаджет Mosqitter. Цей стартап заснували дві українки — Анастасія Романова та Ольга Дьячук.
Ми вирішили нагадати, що може Mosqitter, про принципи його роботи та особливості, на злобу дня.
(текст від 21 жовтня 2021 року)
Кнопка здоров'я. Українці розробили систему, яка рятує пацієнтів стаціонару від смерті. Вони - переможці IT Arena Lviv 2022
Медичний психолог, який переїхав в Україну з Москви в 2014 році, Іван Осадчий, придумав систему, яка допомагає медсестрі і пацієнтові не втратити один одного в стаціонарі. Його стартап knopka вже працює в декількох лікарнях понад три роки не лише в Україні, а й у Польщі.
Повторюємо історію стартапу-переможця IT Arena Lviv 2022. Текст від 28 вересня 2022 року.