Українці випустили застосунок, що допомагає рахувати калорії та харчуватися збалансовано. Personal AI Nutritionist уже тестують користувачі.
«Сьогодні Apple опублікував наш другий із чоловіком додаток — персональний ШІ-нутриціолог. Він дуже крутий. Ми створили його на базі ШІ, але кожен промпт прописали й відредагували самі завдяки моїм знанням із нутриціології й на основі наукових джерел. Це нутриціолог, який коментує вашу їжу, каже, як вона впливає на ваше здоровʼя, настрій, енергію, травлення й дає поради, як це можна покращити. І, звісно, тут можна стежити за всіма нутрієнтами», — зазначила співавторка проєкту в Threads.
Розробники зазначають, що раціон впливає на розум, гормональний фон, тривалість життя та загальне самопочуття. «Наш дієтолог зі штучним інтелектом аналізує ваші страви та надає персоналізовані поради щодо здоров’я, щоб допомогти вам робити найкращий вибір продуктів харчування», — ідеться в описі проєкту.
У додатку доступні такі опції:
Персоналізована інформація про харчування — зрозумійте, як ваше харчування впливає на різні аспекти вашого здоров’я, зокрема на роботу мозку, довголіття та гормональний баланс;
Аналіз їжі на основі штучного інтелекту — отримуйте поглиблену оцінку вашого харчування з рекомендаціями, адаптованими до ваших цілей щодо здоров’я;
Відстежування поживних речовин без зусиль — візуалізуйте споживання білків, жирів, вуглеводів, вітамінів і мінералів без стресу;
Дієві поради щодо здоров’я — визначте дефіцит поживних речовин та отримайте рекомендації від експертів щодо покращення вашого раціону.
Застосунок не повністю безплатний, повідомляють розробники, за деякі опції потрібно заплатити.
«Зробила два тести: один вписала вручну текстом, без вказування граматури складових сніданку — отримала загальну оцінку поживності + програма трохи „на око“ оцінила вагу кожного складника, але загалом ок. Другий — підвантажила фото, і там уже більше питань. Моя загальна оцінка: плюси — зрозуміла, інтуїтивна, програма, подібна до інших продуктів із цього напряму, але з використанням переваг ШІ; мінуси — майже всі „плюшки“ зашиті в платну версію, що в порівнянні з іншими дає менше корисного функціоналу за free», — зазначила користувачка Світлана Чистякова.
«Завантажила й уже додала сніданок, але він поки погано розпізнає, що це за їжа (розпізнав йогурт із ягодами, коли це був кисломолочний сир зі сметаною й варенням. Але круто, що можна виправити самостійно», — пише Оля Вершибалова. Розробники зазначають, що сервіс ще вчиться.
Health Coach у кишені: подружжя з Києва запустили застосунок здорового харчування. Як працює Eated, із яким не потрібно рахувати калорії й навіть можна з’їсти тортик
Месенджер для обіймашок. Як український додаток Obimy виріс до 5 млн юзерів з початку війни
Архітектор Євген Залуцький та IT-компанія Empat 15 вересня 2020 року запустили додаток Obimy для спілкування між близькими та партнерами за допомогою «дотиків», емодзі та жестів.
CEO Obimy Євген Залуцький розповів AIN, як розвивався проєкт і як досягнув аудиторії більш ніж 5 млн користувачів. До початку повномасштабної війни в Україні застосунок налічував близько 20 000 користувачів.