Про це керівник із механізованого розмінування благодійного фонду «Розмінування України» Ян Артюхов заявив в інтерв’ю Radio NV.
«Ми зробили свій власний винахід. Ми обробили ним на сьогодні понад 900 гектарів. Зараз ми проходимо сертифікацію даного виробу, щоб він був сертифікований відповідно до норм, офіційно. Робимо свій власний СОП (це правила роботи на замінованій території нашою установкою)», — пояснює він.
Зі слів Артюхова, за такого розмінування застосовується новий принцип.
«Ми перед собою ротор не штовхаємо, він обертається збоку машини. Перед собою ми бачимо все, що, можливо, залишилось на землі. Працює ця техніка на Старлінку. Ми не боїмося сигналів РЕБ, які можуть глушити. Тобто є дуже багато плюсів, якщо порівнювати це з іноземними аналогами, де є радіосигнал, який на кілометр працює. А ми можемо сидіти в Харкові, а працювати в Києві. Є дуже багато плюсів», — додав він.
Керівник із механізованого розмінування благодійного фонду також стверджує, що по розмінуванню планується колаборація з Rover Tech, які розробили «невеличку машинку Змій».
«Вона буде робити перший прохід, нарізати першу дорогу», — пояснив він.
Як ми писали раніше, Міноборони допустило до експлуатації безпілотний багатоцільовий транспортер: що відомо про BoarTAC.
Британці передадуть Україні підводні дрони-шукачі мін. Що це за зброя та на що здатна: фото, відео
Міністерство оборони Великої Британії офіційно повідомило, що передає Україні підводні дрони Remus-100 для пошуку мін. Загалом ідеться про шість підводних апаратів, з яких три будуть передані зі складу Королівського військово-морського флоту, а ще три — замовлені у виробника.
Product Designer задонатив ЗСУ особистий Starlink. Як він це зробив
Арсеній Фещенко працює на позиції Product Designer платформи по оренді квартир у Києві та Лондоні bird. Нещодавно хлопець задонатив на потреби ЗСУ особистий Starlink. Розповідаємо, як це вдалося зробити.