В Україні запускають ком'юніті криптовалюти Solana, якій у 2024 році прогнозують зростання на 500%. Що пропонують організатори
Участь в комʼюніті безплатна.
Участь в комʼюніті безплатна.
Сьогодні в Україні запускають перше офіційне Solana-комʼюніті з привілеями Superteam — Kumeka Team, повідомили dev.ua його організатори.
Ініціатива Superteam допомагає розробникам та Web 3.0-ентузіастам отримувати доступ до всього необхідного для запуску власних проєктів — від підтримки ідеї до надання гранту чи участі в хакатонах. Засновники Kumeka Team — Андрій Гнатюк та Марк Лецюк — мають довгу історію з екосистемою.
Тож, вони запрошують у Discord поговорити про те, як з вашої ідеї виростити перспективний проєкт, як підготуватися до участі в глобальних Solana-хакатонах, як українці можуть отримати грант на власний проєкт і багато іншого.
Нове ком’юніті насамперед розраховане на Web 3.0-розробників і контрибʼюторів з Web 2.0, які цікавляться новими можливостями; контент-мейкерів, дизайнерів, копірайтерів, маркетологів, проєктних і продуктових менеджерів.
Що роблять у спільноті Kumeka Team?
— Безплатно навчають розробки на Solana.
— Збираються на онлайн та офлайн мітапи.
— Діляться інсайдами роботи у Web 3.0.
— Показують дорожню карту, як потрапити на хакатон та виграти грант.
— Навіть підтримують грантами проєкти та ідеї учасників Kumeka Team.
— Допомагають обʼєднуватися в проєктні команди.
— Знаходять та знайомлять з партнерами, які можуть зацікавитися ідеями учасників.
«З розвитком такої спільноти в Україні буде створюватися більше різних задач від Web 3.0-проєктів для різних спеціалістів, дотичних до блокчейн-розробки. Українські розробники з крутими ідеями здебільшого подаються на Solana хакатон не від України. Адже немає підтримки від комʼюніті, а також є певні сумніви щодо legal аспекту. Kumeka Team надає відповіді та пропонує шляхи розв’язання цієї проблеми», — пишуть організатори.
Нагадаємо, що блокчейн-стартап Solana заснований українцем Анатолієм Яковенком у 2017 році. Він позиціонується як «найшвидша блокчейн-система», яка за швидкістю операцій обганяє Ethereum. Токен компанії SOL вважається зараз одним із найдорожчих у світі, а сумарно інвестори стартапу заробили на ньому понад мільярд доларів. У 2022-му році ринкову капіталізацію Solana оцінювали у$50 млрд.
Сам Яковенко народився в Україні, але вже у віці 11 років виїхав із батьками до США. Займатися блокчейном його підштовхнув розпад СРСР. Анатолій побачив, як буквально на очах валиться економіка, яка тримається на централізованій владі. І зрозумів, до яких наслідків все це може привести. Головний офіс Solana розташований у Сан-Франциско. Наразі в компанії працює близько 80 співробітників.