😍 Спробуй Новий Trustee Plus на дотик - твій криптогаманець і платіжна картка тут 👉
Марія БровінськаТаке життя
27 серпня 2021, 17:33
2021-08-27
Випускникам більше не видаватимуть паперові документи про закінчення школи
Міністерство освіти та науки запроваджує електронні свідоцтва про закінчення початкової освіти, повідомляє пресслужба міністерства. Нові правила набувають чинності з 1 вересня 2021 року, пише itc.ua.
Міністерство освіти та науки запроваджує електронні свідоцтва про закінчення початкової освіти, повідомляє пресслужба міністерства. Нові правила набувають чинності з 1 вересня 2021 року, пише itc.ua.
Так, оригінал електронного свідоцтва про початкову освіту створюватиметься за зразком, затвердженим МОН, і зберігатиметься в Єдиній державній електронній базі з питань освіти (ЄДЕБО) в Реєстрі документів про освіту.
Надалі документи будуть видавати після кожного рівня повної загальної освіти. Для цього вироблено новий процес їх замовлення, виготовлення та отримання, який здійснюватиметься в електронній формі.
Ця процедура дає можливість:
забезпечити швидке виготовлення та видачу свідоцтва
виправлення помилок у найкоротші строки
врахувати потреби учнів із порушенням зору, які будуть мати можливість отримати документ у зручному для читання форматі з використанням шрифту Брайля
забезпечити подальшу цифровізацію освіти та зменшити витрати на друкування атестату
зменшити бюрократизацію системи управління освітою
Але за бажанням батьків та учнів, школа даватиме можливість отримати паперову копію електронного свідоцтва, яка буде підтверджена підписом директора школи та печаткою (на аркуші паперу формату А4), протягом 5 днів після їхнього звернення. Також у разі втрати копії документа можна буде повторно його отримати.
Результати річного оцінювання та ДПА учнів будуть відображатися у свідоцтві досягнень.
Діяльність із замовлення свідоцтв організовуватимуть школа та відповідний орган управління у сфері. Водночас за обробку замовлення, виготовлення електронних свідоцтв і внесення їх до Реєстру документів про освіту ЄДЕБО, а також захист інформації в ЄДЕБО відповідатиме Державне підприємство «Інфоресурс».
Підключай Megogo зі знижками за акційними тарифами.
Співзасновник інжинірингової школи BroBots шукає можливість перенести навчальний заклад з Києва за місто. Потрібно знайти зацікавлену громаду та спонсора
ТОП-3 міністерств за кількістю IT-спеціалістів: Мінекономіки, Мінкульт та МЗС, а в Мінмолодьспорту – жодного. Ексклюзивні дані від dev.ua
Диджиталізацію вважають однією з пріоритетних реформ в Україні. Один з її етапів — це цифровізація державних послуг на всіх рівнях та цифрова трансформація кожного міністерства. Але такі трансформації мають обслуговуватись належними спеціалістами. Та чи укомплектований штат айтішників в органах влади? dev.ua з’ясував, скільки IT-спеціалістів працює в українських міністерствах. Ми розіслали запити у всі 19 органів виконавчої влади (міністерства), та надали інформацію нам трохи більше ніж половина з них.
21 грудня в редакцію надійшла відповідь на запит від Міністерства оборони України. 28 грудня відповіли з Міністерства культури та інформаційної політики.
Після отримання даних від інших відомств інформація буде актуалізована.
«Основна маса дітей бачила хімію в одному місці». Чернігівський вчитель розриває TikTok своїми дослідами. 5 інсайдів, як «підсадити» учнів на науку
Гліб Рєпіч — один з фіналістів цьогорічної премії найкращого вчителя країни — Global Teacher Prize Ukraine. Він викладає хімію у київській дистанційній школі і називає себе «скаженим хіміком». Як хлопець змінює методи викладання сучасних вчителів України за допомогою TikTok і чому його за це обожнюють учні, читайте в нашому матеріалі.