😍 Спробуй Новий Trustee Plus на дотик - твій криптогаманець і платіжна картка тут 👉
Марія БровінськаУвійти в ІТ
9 червня 2022, 16:41
2022-06-09
Співзасновник інжинірингової школи BroBots шукає можливість перенести навчальний заклад з Києва за місто. Потрібно знайти зацікавлену громаду та спонсора
Співзасновник столичної інжинірингової школи BroBots Пилип Духлій, що наразі захищає Україну, планує перенести навчальний заклад за місто. Для цього він шукає зацікавлену громаду, що надасть землю, і благодійника, що допоможе грошима.
Співзасновник столичної інжинірингової школи BroBots Пилип Духлій, що наразі захищає Україну, планує перенести навчальний заклад за місто. Для цього він шукає зацікавлену громаду, що надасть землю, і благодійника, що допоможе грошима.
«В мене є мрія. Повернутись з війни та перевезти нашу школу за місто. Створити центр навчання сучасним технологіям. Там, де красива природа, ліс, свіже повітря і пахнуть трави. Поєднати природу і технології. Створити умови для постійного проживання дітей та викладачів. Взяти в школу дітей-сиріт, чиї батьки загинули на війні та талановитих дітей зі всієї України. Загальношкільна програма в поєднанні з робототехнікою, програмуванням, електронікою», — написав він в LinkedIn.
Пилип розповідає, що шукає місце, де було б красиво з архітектурної та функціональної сторони. «Навчальні корпуси, що гармонійно вписані в ландшафт, енергозберігаючі технології, максимальна автономність. Великі зручні майстерні, лабораторії, аудиторії, спортивні майданчики, де вистачить місця усім. Екскурсії, походи та експедиції в сусідні території. Зранку — спорт та купання в озері. Ввечері — вільний час та рефлексія на тему як пройшов день. Трудотерапія на шкільному городі як стимул до автоматизації сільгоспвиробництва», — пояснює він.
Пилип зауважує, що в житті є багато цікавого окрім сидіти цілими днями в комп’ютерних іграх: «В місті тісно, голосно, нема чим дихати, ми втрачаємо зв’язок зі своїми основами, закриваємось в капсулах-квартирах і перестаємо спілкуватись. Світ стає віртуальним. Технології та наука — це ж спосіб пізнання світу, людей, а не втеча від них».
Він прагне знайти громаду, що прийме школу та спонсора, який допоможе здійснити переїзд фінансово.
Мануал для джуна. Що треба знати новачку у frontend-розробці перед співбесідою на проєкт мрії: запитання для інтерв'ю та приклади тестових
Створювати ІТ-продукти можна на різних рівнях і вдосконалювати їх як зсередини, (backend), так і ззовні (frontend). Візьмемо, наприклад, сайт. Спеціаліст може працювати із завданнями «під капотом», а може розвивати інтерфейс сайту, застосунку чи спеціальне програмне забезпечення для бізнесу, щоб вони були зручними, зрозумілими та функціональними.
Останнім якраз займається frontend-інженер. Що ще треба знати джунам про frontend-розробку, що не варто робити перед співбесідою та на які запитання відповісти, щоби бути готовим на 100% — Frontend Engineer у Levi9 Олексій Горбунов розклав все по поличках у цьому матеріалі.
«Після випуску про IT-Generation хочеться зробити тред про те, як IT-школи вас най**ують». Відомий IT-блогер Діма Малєєв розповів, що думає про IT-освіту
Відомий IT-блогер Діма Малєєв розповів своє ставлення до IT-курсів, які наразі продукуються в Україні. «Після сьогоднішнього випуску про IT-Generation, хочеться зробити невеликий тред про те, як IT-школи вас най**ують, продаючи курси, які вам ніяк не допоможуть. І навіть якщо ви виграєте грант від програми — ви просто згаєте час», — написав він у Twitter.
Публікуємо його допис із частковою цензурою.
50 питань та відповідей щодо програмування для підготовки до технічного інтерв'ю
Готуючись до співбесіди, багато програмістів-початківців поняття не мають, яких питань очікувати від інтерв’юрів — чи це співбесіда в стартап, чи в технологічний гігант на кшталт Amazon, Microsoft або Google. У статті на Hacker Noon розробник Джавін Пол зібрав питання, які люблять ставити на таких інтерв’ю, а також відповіді на них та додаткові ресурси для підготовки.