🚀💳 Trustee Plus - більше ніж криптогаманець з європейською платіжною карткою. Спробуй 👉
Вікторія ГорбікШІ
29 березня 2025, 09:25
2025-03-29
Хаяо Міядзакі раніше називав ШІ-зображення «образою для самого життя», а тепер модель OpenAI GPT-4o тепер може генерувати віжуали у стилі студії Ghibli
Користувачі вже почали масово створювати інтернет-меми чи особисті фотографії у стилі відомої аніме-студії, засновник якої в минулому критикував ШІ і різко засуджував цю технологію.
Користувачі вже почали масово створювати інтернет-меми чи особисті фотографії у стилі відомої аніме-студії, засновник якої в минулому критикував ШІ і різко засуджував цю технологію.
«Той, хто створює ці речі, не має жодного уявлення, що таке біль. Я відчуваю повну огиду», — зауважував Хаяо Міядзакі у документальному фільмі 2016 року під час демонстрації 3D-моделі, рухи якої анімуювались за допомогою ШІ, нагадує 404media.
Засновник Studio Ghibli заявляв, що ніколи б не хотів використовувати цю технологію у своїй роботі взагалі. «Якщо ви дійсно хочете створювати моторошні речі, ви можете піти вперед і зробити це. Я твердо вважаю, що це образа самого життя», — підкреслював Міядзакі.
Нагадаємо, компанія OpenAI навчила модель GPT-4o генерувати зображення, які повторюють різні стилі, зокрема і Studio Ghibli, а також у вівторок відкрила до неї доступ для користувачів платної підписки. Усього за день після цього стрічки соціальних мереж наповнилися мемами в стилі Ghibli, культової японської анімаційної студії. Не нехтують інструментом і досвідчені фахівці, зокрема digital artist зі Швейцарії Фабіо Компареллі за 5 годин зробив ремікс на стрічку «Інтерстеллар» у стилі аніме Міядзакі.
Усього за день після релізу генератора зображень GPT-4o інтернет переповнився зображеннями, які повторюють стилі «Південного парку» та «Губки Боба». Чи порушує OpenAI авторські права?
«Чи є у мене талант, якщо комп’ютер може імітувати мене?». Штучний інтелект пише книги авторам Amazon Kindle. The Verge поспілкувався з авторами та виявив багато цікавого
Письменники-романісти використовують штучний інтелект для створення своїх творів. Видання про технології The Verge поспілкувалося з письменницею Дженніфер Лепп, яка випускає нову книгу кожні дев’ять тижнів, й дізналося про те, як працює штучний інтелект для написання романів. Наводимо адаптований переклад статті.
Хочете повідомити важливу новину? Пишіть у Telegram-бот
Головні події та корисні посилання в нашому Telegram-каналі