«Запрошую на діалог з фаундерами, які підза#бались». CEO Bimp отримав в LinkedIn запрошення від гіпнотерапевтині з Башкирії (рф) на коуч-сесію, що було далі
Як минула зустріч під назвою «Акула».
Як минула зустріч під назвою «Акула».
Як минула зустріч під назвою «Акула».
CEO українського фінсервісу Bimp (альтернативи 1С — ред.) Дмитро Обухов розповів, як отримав в LinkenIn запрошення на коуч-сесію для фаундерів, «які підза#бались».
«Я не люблю мат. Ще більше не люблю чути мат від жінок. Не люблю панібратський „tone of voice“ і просто ненавиджу, коли намагаються виразити „простоту та легкість“ у вигляді мату. Тут джек-пот, та 40 спільних контактів. Це буде перший бан в LinkedIn», — написав підприємець.
З пропозицію до Дмитра звернулася сертифікована гіпнотерапевтиня Айгуль Валєєва. Згідно сторінки в LinkedIn, вона закінчила Башкирський (рф) державний медичний університет, а зараз мешкає в Сінгапурі.
Коуч-сесію «Акула», яку Айгуль пропонувала Дмитру, пройшла 24-го січня і розпочалася о 16:00 за московським часом. Крім гіпнотерапевтині, на зустрічі була її колега — бізнес-коуч Аліна Бочкарьова. Фахівчині пропонували «корисні знайомства, чесні відповіді та нестандартні рішення»:
В Telegram-каналі зустрічі, є відсилки до російської культури:
Але сама зустріч «кайф загалом»: