Конкурс - обирай кращий стартап та отримай навушники! 🎧
Вікторія ГорбікТаке життя
7 грудня 2022, 13:32
2022-12-07
Колишня дружина співробітника Luxoft вимагала збільшити аліменти в 7 разів, але не вийшло
Солом`янський районний суд м. Києва в жовтні розглянув справу колишньої дружини айтішника з «Luxoft Eastern Europe Ltd.», яка вимагала збільшити суму аліментів на неповнолітнього сина в сім разів до 25 000 грн щомісячно.
Солом`янський районний суд м. Києва в жовтні розглянув справу колишньої дружини айтішника з «Luxoft Eastern Europe Ltd.», яка вимагала збільшити суму аліментів на неповнолітнього сина в сім разів до 25 000 грн щомісячно.
Суд їй відмовив. Ось подробиці справи.
Що трапилось
Пара одружилася 30 квітня 2015 року, але трохи більше ніж за чотири роки шлюб був розірваний.
З 28 січня 2020 року за наказом Солом`янського районного суду м. Києва з айтішника повинні стягуватись аліменти на утримання сина, у розмірі 20% від усіх видів його заробітку (доходів) щомісячно.
Згідно з законом, ця сума не повинна становити більш як десять прожиткових мінімумів для дитини відповідного віку, починаючи з 20 січня 2020 року і до досягнення дитиною повноліття.
За даними справи, державний службовець робить розрахунок аліментів виходячи із середньої заробітної плати працівника для даної місцевості, бо відповідач є фізичною особою-підприємцем на спрощеній системі оподаткування.
Від неї
Жінка повідомила суду, що відповідач отримує стабільний щомісячний дохід в компанії «Luxoft Eastern Europe Ltd.» в розмірі 200 000 грн.
З урахуванням цього, за її словами, місячний розмір аліментів мав би становити 40 000 грн, проте з моменту відкриття виконавчого провадження вона отримує аліменти в середньому розмірі 3500 грн на місяць і добровільно матеріальної допомоги на утримання сина відповідач не надає. А така сума є недостатнім для утримання дитини.
Від нього
Айтішник через свою представницю зазначив у справі, що він щомісячно сплачує аліменти в розмірі 4 500 — 7 000 грн, частково на рахунок Шевченківського відділу ДВС і частково на особистий картковий рахунок позивачки.
Крім того, він зазначив, що після початку повномасштабного вторгнення на неодноразові прохання позивачки переказав їй одразу значну суму коштів в рахунок сплати майбутньої заборгованості з аліментів. А також чоловік додатково купує дитині одяг та іграшки, оплачує частину додаткових занять і тренувань дитини, купує необхідну форму/обладнання для таких занять, оплачує відпочинок дитини на морі й усі супутні до цього товари.
Про свій дохід чоловік зазначив, що він не є стабільним та фіксованим у 200 000 грн в місяць, а залежить від обсягу наданих компанії послуг у той чи інший період.
Висновок
У контексті дотримання принципу змагальності сторін, аналізуючи надані обома сторонами матеріали, суд не знайшов підстав для задоволення вимог позивачки.
Відмова їй у справі про зміну способу та розміру аліментів, спиралась на ст. 51 Конституції України, ст. ст. 1,7, 18-19, 141, 180-184, 192, 194 СК України, ст. ст. 15, 16 Закону України «Про охорону дитинства», ст. ст. 4, 5, 12, 13, 76 — 82, 141, 259, 263 — 265, 268, 273 ЦПК України.
Професії у геймдеві. Хто такий левел-дизайнер і як ним стати?
Ми продовжуємо нашу рубрику, присвячену професіям у геймдеві. Тема нового матеріалу в ній — левел-дизайн. Його вважають підвидом геймдизайну, але все-таки практично кожна студія хоче окрему людину на позицію левел-дизайнера. Адже у цій спеціальності вистачає своїх нюансів та особливостей.
Розібратися з ними всіма нам допоміг досвідчений левел-дизайнер зі студії Fractured Byte Дмитро Нестеренко. Також він веде свій блог Game Designer Notes про геймдизайн в цілому, в якому розбирає багато цікавих нюансів розробки ігор.
Хочете повідомити важливу новину? Пишіть у Telegram-бот
Головні події та корисні посилання в нашому Telegram-каналі