💳 Кожен. Повинен. Мати. Trustee Plus: криптогаманець і європейська платіжна картка з лімітом 50к євро 👉
Олександр КузьменкоGameDev
29 октября 2024, 16:10
2024-10-29
«Користувачі можуть вибрати комфортну мову з наявних». В Ubisoft Ukraine прокоментували українську локалізацію у своїх іграх
Слова керівної директорки Ubisoft Ukraine Ольги Сендзюк щодо планів на українську локалізацію в іграх французької компанії викликали жваве обговорення в українських гравців в соцмережах. В Ubisoft Ukraine надали додатковий офіційний коментар щодо цієї ситуації.
«По цьому питанню хотілося б підкреслити, що під час локалізації ігор ми завжди прагнемо надати гравцям найвищу якість досвіду. Підтримка цієї якості також потребує ресурсів. Дійсно, на цей момент компанія не має планів з локалізації майбутніх ігор українською, та користувачі можуть вибрати комфортну мову з наявних, включаючи англійську, що доступна для нашого регіону», — розповіли в Ubisoft Ukraine в коментарі виданню Gamedev DOU.
Чимало гравців звернули увагу, що статистика української локалізації в XDefiant може бути нерепрезентативною, оскільки це безплатний онлайн-шутер, який не мав великого успіху. Раніше інсайдери повідомляли, що аудиторія гравців XDefiant на всіх платформах становить близько 20 000, а CEO Ubisoft Ів Гіймо підтвердив, що гра має показники нижче очікуваних.
На думку українських гравців, коректніше було б додати українську локалізацію в одиночну гру у відомій франшизі, на кшталт Assassin’s Creed Mirage чи майбутній Assassin’s Creed Shadows, або нещодавній Star Wars Outlaws.
Дещо дивують й слова Ubisoft Ukraine про можливість «вибрати комфортну мову з наявних, включаючи англійську». Українські гравці неодноразово скаржилися на те, що в деяких, як старіших, так і відносно нещодавніх, іграх Ubisoft для українського регіону немає можливості обрати англійську мову, оскільки гра доступна лише російською.
За повідомленнями гравців, така проблема є в першій частині The Division, Assassin’s Creed: Unity, Assassin’s Creed: Syndicate, Assassin’s Creed: Valhalla, Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands, а також Far Cry 3 та Far Cry 4.
Нагадаємо, що раніше керівна директорка Ubisoft Ukraine Ольга Сендзюк в інтерв’ю «Forbes Україна» розповіла про виторг українських офісів компанії, вплив піратства, українську локалізацію та роль геймдеву в українському IT.
Красота и меланхолия конца света. За что мир полюбил The Last of Us?
2 сентября 2022 года — дата выхода ремейка The Last of Us, который получил название The Last of Us Part I. Целесообразность выпуска полного ремейка, который делали с нуля, для не столь старой игры еще стоит под вопросом. Но заслуг первоисточника это никак не уменьшает.
Ведь в 2013 году The Last of Us стала настоящим откровением для игровой индустрии. Один из последних эксклюзивов для PlayStation 3 окончательно вывел студию Naughty Dog в «высшую лигу», заодно продемонстрировав всему миру, как можно делать игры с акцентом на повествования. И в честь релиза ремейка мы решили вспомнить оригинал, который навсегда оставил след в игровой индустрии.
Профессии в геймдеве. Кто такой левел-дизайнер и как им стать?
Мы продолжаем нашу рубрику, посвященную профессиям в геймдеве. Тема нового материала в ней — левел-дизайн. Его считают подвидом геймдизайна, но все-таки практически каждая студия хочет отдельного человека на позицию левел-дизайнера. Ведь в этой специальности хватает своих нюансов и особенностей.
Разобраться с ними всеми нам помог опытный левел-дизайнер из студии Fractured Byte Дмитрий Нестеренко. Также он ведет свой блог Game Designer Notes о геймдизайне в целом, в котором разбирает многие интересные нюансы разработки игр.