💳 Trustee Plus — твоя персональна картка європейського банку: 3 хвилини і 10 євро 👉
Олександр КузьменкоGameDev
3 сентября 2024, 13:28
2024-09-03
«Так виглядає ремонт від забудовника». Українські гравці коментують Majster Symulator — симулятор недбалого ремонту від польських розробників
Польська студія Gray2RGB створює симулятор «майстра на всі руки», який має власний бізнес з ремонту осель у багатоквартирних будинках Польщі зразка 90-х років. Геймплей гри привернув увагу українських соцмереж.
«Ваша місія? Заробити якомога більше грошей, скорочуючи витрати, де тільки можна! Розбавляти фарбу водою, щоб її вистачило на всю квартиру? Звичайно, колір може бути не таким яскравим, але хто це помітить?», — описують Majster Symulator розробники.
За їх словами, мета гри — зробити ремонт у квартирі якомога дешевшим, для чого доведеться вдаватися до різних хитрощів: купляти дешеві інструменти та матеріали, вкладати плитку аби як, заклеювати тріщини скотчем і все в такому дусі. Головне, щоб замовник не помітив проблем, доки не заплатить.
Majster Symulator поки немає дати релізу — лише сторінку в Steam, де гру можна додати в список бажаного. Українська локалізація наразі не підтримується, але українські гравці створили тему з проханням її додати.
Відео ігрового процесу Majster Symulator, яке опублікував в X (Twitter) польський стрімер GrajacyWCiszy привернуло чимало уваги користувачів соцмережі, зокрема з України.
Красота и меланхолия конца света. За что мир полюбил The Last of Us?
2 сентября 2022 года — дата выхода ремейка The Last of Us, который получил название The Last of Us Part I. Целесообразность выпуска полного ремейка, который делали с нуля, для не столь старой игры еще стоит под вопросом. Но заслуг первоисточника это никак не уменьшает.
Ведь в 2013 году The Last of Us стала настоящим откровением для игровой индустрии. Один из последних эксклюзивов для PlayStation 3 окончательно вывел студию Naughty Dog в «высшую лигу», заодно продемонстрировав всему миру, как можно делать игры с акцентом на повествования. И в честь релиза ремейка мы решили вспомнить оригинал, который навсегда оставил след в игровой индустрии.
Профессии в геймдеве. Кто такой левел-дизайнер и как им стать?
Мы продолжаем нашу рубрику, посвященную профессиям в геймдеве. Тема нового материала в ней — левел-дизайн. Его считают подвидом геймдизайна, но все-таки практически каждая студия хочет отдельного человека на позицию левел-дизайнера. Ведь в этой специальности хватает своих нюансов и особенностей.
Разобраться с ними всеми нам помог опытный левел-дизайнер из студии Fractured Byte Дмитрий Нестеренко. Также он ведет свой блог Game Designer Notes о геймдизайне в целом, в котором разбирает многие интересные нюансы разработки игр.