😍 Спробуй Новий Trustee Plus на дотик - твій криптогаманець і платіжна картка тут 👉
Олександр КузьменкоGameDev
16 апреля 2024, 16:06
2024-04-16
Українська гра Twenty-second: Stories of Underground Kharkiv вийшла в Steam. Розробник планує передати більшість зароблених коштів спецпідрозділу «Кракен»
Квест та візуальна новела Twenty-second: Stories of Underground Kharkiv, яка від першої особи розповідає про події 2022 року в харківському метрополітені, з’явилася в найбільшому магазині цифрових ігор.
Квест та візуальна новела Twenty-second: Stories of Underground Kharkiv, яка від першої особи розповідає про події 2022 року в харківському метрополітені, з’явилася в найбільшому магазині цифрових ігор.
«2022 рік. Харків піддався бомбардуванням зі сторони кордону. Люди, шукаючи захисту від бомб та ракет, спустились в метро, яке стало справжнім бомбосховищем для містян. Ви — одні з тих, хто був в підземці на початку повномасштабної війни. Тож тепер у вас здебільшого підземне життя», — йдеться в описі гри на сторінці в Steam.
Головним героєм «Двадцять другий: історії підземного Харкова» є вчитель історії. Разом з гравцем він намагатиметься жити звичайне життя в незвичайних умовах станції метро впродовж 6 днів. Серед обов’язків буде підготовка до уроків, знаходження місць прихистку для людей та допомога звичайним людям.
Серед особливостей гри виділяються детально пророблена станція метро «23 серпня» міста Харкова та повна українська локалізація. Розробник проєкту Віталій Чиж відзначає, що використовував ШІ для створення прозорих текстур та покращення якості зображення.
«Гра носить антивоєнний характер. В ній немає насильства, проте підіймається саме тема війни, як такої, а також людини під час війни, що є складними для сприйняття дітьми», — відзначає автор «Двадцять другий: історії підземного Харкова».
В Україні проєкт можна придбати за 50 грн. 85% від продажів Віталій Чиж планує передати на потреби спецпідрозділу ГУР МОУ «Kraken», який також представлений у грі.
Атлас оружия: Германия передает защитникам очередные MARS II. Какие еще РСЗО получила Украина от западных партнеров и как они работают
Федеральное министерство обороны Германии сообщило в Twitter, что в ближайшие несколько недель Украине будут переданы очередные системы залпового огня MARS II.
Ранее мы рассказывали о том, какие РСЗО партнеры прислали на помощь украинским воинам. Напоминаем об этом снова.
(Текст от 26 июля 2022)
Красота и меланхолия конца света. За что мир полюбил The Last of Us?
2 сентября 2022 года — дата выхода ремейка The Last of Us, который получил название The Last of Us Part I. Целесообразность выпуска полного ремейка, который делали с нуля, для не столь старой игры еще стоит под вопросом. Но заслуг первоисточника это никак не уменьшает.
Ведь в 2013 году The Last of Us стала настоящим откровением для игровой индустрии. Один из последних эксклюзивов для PlayStation 3 окончательно вывел студию Naughty Dog в «высшую лигу», заодно продемонстрировав всему миру, как можно делать игры с акцентом на повествования. И в честь релиза ремейка мы решили вспомнить оригинал, который навсегда оставил след в игровой индустрии.
Профессии в геймдеве. Кто такой левел-дизайнер и как им стать?
Мы продолжаем нашу рубрику, посвященную профессиям в геймдеве. Тема нового материала в ней — левел-дизайн. Его считают подвидом геймдизайна, но все-таки практически каждая студия хочет отдельного человека на позицию левел-дизайнера. Ведь в этой специальности хватает своих нюансов и особенностей.
Разобраться с ними всеми нам помог опытный левел-дизайнер из студии Fractured Byte Дмитрий Нестеренко. Также он ведет свой блог Game Designer Notes о геймдизайне в целом, в котором разбирает многие интересные нюансы разработки игр.