Game UX/UI Designer Олександр Матковський розповів, який отримав тестове, яке виглядало як повноцінний величезних шмат роботи.
«Великі тестові завдання… Стикалися з такими, чи не так? Хочу розповісти про свій досвід із великим тестовим завданням. Назву компанії не називатиму. Відгукнувся я на вакансію на DOU, зі мною зв’язалися поштою — поки що нічого дивного. Але дивне ноу-хау з боку HR трапилося за кілька повідомлень, адже співбесіда пройшла, на моє велике здивування, письмово. Просто відправили список нерелевантних до вакансії загальних запитань і стали очікувати на мою відповідь. Я вирішив все ж таки спробувати далі та відповів на ці запитання. За декілька днів мені сказали, що готові дати тестове завдання. Яке ж було моє здивування, коли я відкрив документ з тестовим — важко описати», — розповідає хлопець.
У цей момент Олександр серйозно задумався над серйозністю компанії та вирішив пошукати відгуки на DOU. «Більшість з них були про жахливий рекрутинг-процес і великі тестові завдання. Вони відповідали, що це через брак проєктів у портфоліо і т. д. Отже, я вирішив знову спробувати та зробити тестове завдання», — каже дизайнер.
«Жахливі враження від цього тестового: брак матеріалів, як взагалі можна об'єднувати в один проєкт на портфоліо різні ігри з абсолютно різними стилями та жанрами?! На інші завдання взагалі попросили використовувати матеріали з інших ігор, які потрібно було шукати самостійно…», — ділиться враженнями хлопець.
Перевіряли тестове, за його словами, навіть довше, ніж Олександр його робив — трохи більше ніж один робочий тиждень. «У результаті — відмова, адже ніби то ідея незавершена та виглядає як чернетка… Більше ніколи не буду братися за неоплачувані великі тестові та не проходитиму незрозумілі співбесіди», — зазначив кандидат.
«Ну давай без детского сада»
«Пошуки роботи — це весело, казали вони. Подаюсь в день на 15-20 вакансій та проходжу 1–2 співбесіди. Ситуація: дзвонить мені днями чоловік, пропонує роботу. Розповідає про умови, після чого прошу його скинути мені опис вакансії в Telegram, щоб ознайомитись детальніше. Кажу, що не впевнена (ніяких домовленностей не було). Відповідаю, після чого відбувається оцей діалог. Як вам така комунікація?», — пише SММниця Марія Чоман, яка стикнулася з дуже дивною позицією роботодавця.
«На українському ринку вже геть подуріли»
Архітектор Mark N. опублікував вакансію, де фахівцю рівня міддл пропонують $1000. «$1000 за мідла! Автоматизатора. я дивлюсь там на українському ринку вже геть подуріли чисто.
Trainee за 5000 грн
Junior python developer Євген Квятківський поділився вакансією, зарплата в якій його обурила. «Підказали українського блогера, який дзвонить на такі вакансії по 5000 грн на work.ua і… доволі смішно чи сумно. Тут вже вирішувати кожному. Ринок роботодавця, реалії які вони є», — написав він в описі.
«У них курс бакса ще чи вже 4?»
Микола Турнавіотов, Senior DevOps Engineer, опублікував пропозицію, яка також як і попередні, не вкладається в ринкові рамки.
«Я думаю що цю контору (бо це компанією назвати складно) цієї рекрутерки треба зробити відомою.Зарплата й умови прямо топові. Прям пошана і соціальний пакет (з собачим лайном) для працівників. Цікаво, в них курс бакса ще 2 чи вже 4?», — написав він в описі до скриншота.
#Всратівакансії. ТОП-5 предложений о работе, над которые высмеивают айтишники
Количество вакансий в IT с началом войны сократилось, но шедевров среди них не стало меньше. dev.ua обычно попросит дизайнера Анну Лазурко, которая регулярно публикует в своем LinkedIn вакансии со странными и корявыми описаниями и требованиями, делать подборку из таких «шедевров». Вот здесь можно почитать первую, вторую и третью подборку.
Нынешняя подборка создана dev.ua с помощью хорошо известного в LinkedIn хэштега #сратовакансии. Наслаждайтесь!
Два месяца поисков, 80 отзывов, 12 собеседований и два офера. Как айтишник из Казатина с сертификатом Google и двумя пет-проектами работу искал
Начинающий айтишник Максим Наталчук поделился в LinkedIn собственным опытом поиска работы. Парень, согласно профилю, работает National Information Management Officer (Data Analyst) в компании iMMAP. Но желаемому оферу предшествовал непростой путь. С позволения автора, dev.ua публикует историю Максима о поиске работы в IT.
«Незнание английского можно простить только дворнику». HR в LinkedIn задался вопрос о том, зачем публиковать вакансии на английском. Вот что ответили айтишники
HR из Днепра Любовь Ковалевская в LinkedIn возмутилась тем, что компании выставляют вакансии на джоб-сайтах на английском языке. Айтишники быстро объяснили, в чем дело.
Снова #Всратівакансії. ТОП-5 несуразных вакансий недели в IT и не только
Количество вакансий в IT с началом войны сократилось, но шедевров среди них не стало меньше. dev.ua попросили дизайнера Анну Лазурко, которая регулярно публикует в своем LinkedIn вакансии со странными и корявыми описаниями и требованиями, делать подборку из таких «шедевров».
Хотите сообщить важную новость? Пишите в Telegram-бот
Главные события и полезные ссылки в нашем Telegram-канале