«Немов Вілл Сміт путіна в'їб*в ». Українці продовжують влучно жартувати під час війни з росією
33 дні назад росія напала на Україну. Це стало початком кінця русні: вони вже втратили 17 000 своїх військових. ЗСУ, тероборона, прикордонники й звичайні жителі зупиняють ворожі війська на всіх напрямках та йдуть в контрнаступ. Разом з цим Україна створює технологічно–фінансову блокаду росії. Українці не втрачають гумору під час війни і продовжують жартувати. Слава Україні!

















